Turniej piłki nożnej w Miastku. Grał rocznik 2009 (wideo, zdjęcia)

Andrzej GurbaZaktualizowano

Zobacz galerię (139 zdjęć)
Start Miastko I zwyciężył w sobotnim turnieju piłki nożnej (rocznik 2009), który odbył się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miastku.

Miejscowa drużyna po emocjonującym finałowym spotkaniu wygrała w rzutach karnych w Garbarnią Kępice (w regulaminowym czasie padł wynik 2:2). Trzecie miejsce zajęła Kaszubia Studzienice zwyciężając 1:0 Gryfa Słupsk. W meczu o piąte miejsce Lipniczanka Lipnica wygrała 3:1 z Piastem Człuchów, a w spotkaniu o siódme miejsce Słupia Kobylnica pokonał 5:0 Start Miastko II.

Najlepszym strzelcem został Błażej Reszka z Lipniczanki. Najlepszy bramkarz to Łukasz Jędraszko ze Startu Miastko I. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Dominik Grabowski z Garbarni Kępice. Mecze sędziował Marek Milewski.

A oto wyniki spotkań grupowych i fazy pucharowej. Lipniczanka Lipnica – Piast Człuchów 1:1, Słupia Kobylnica – Start Miastko I 2:3, Piast Człuchów – Start Miastko I 1:5, Lipniczanka Lipnica - Słupia Kobylnica 2:0, Słupia Kobylnica – Piast Człuchów 4:0, Start Miastko I – Lipniczanka Lipnica 1:1, Kaszubia Studzienice – Garbarnia Kępice 0:0, Gryf Słupsk – Start Miastko II 1:0, Garbarnia Kępice – Start Miastko II 4:0, Kaszubia Studzienice – Gryf Słupsk 4:0, Gryf Słupsk – Garbarnia Kępice 1:3, Start Miastko II – Kaszubia Studzienice 0:1.

Ćwierćfinały: Start Miastko I – Start Miastko II 7:0, Lipniczanka Lipnica – Gryf Słupsk 0:2, Słupia Kobylnica – Kaszubia Studzienice 1:1 (1:2), Piast Człuchów – Garbarnia Kępice 0:3.

Półfinały B: Start Miastko II – Lipniczanka Lipnica 0:6, Słupia Kobylnica – Piast Człuchów 1:2

Półfinały A: Start Miastko I – Gryf Słupsk 3:0, Kaszubia Studzienice - Garbarnia Kępice 0:1.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz materiału wideo.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.