W sklepie Mikar kupisz wszystko czego tylko potrzebujesz w niskich cenach

RED
Firma handlowo-usługowa „MIKAR” prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów gospodarstwa domowego, RTV oraz artykułów medycznych, między innymi takich jak: czajniki, blendery, ekspresy, suszarki, oświetlenie LED, odkurzacze czy ciśnieniomierze. Artykuły te są w ciągłej dostępności dla każdego klienta. Firma posiada własną stronę internetową: www.mikar24.pl, na której znajdziemy pełną ofertę dostępnych produktów.

Firma funkcjonuje od 2005 roku. Jest ona pomysłem właściciela, dla którego bardzo ważne jest wpieranie również polskich produktów, które jak sam podkreśla, nie odstają od europejskich standardów. W ofercie znajdziemy również sprzęt zagranicznych producentów, doskonale rozpoznawalnych na polskim rynku. Wszystkie towary są nowe i objęte pełną gwarancją producenta lub dystrybutora.

Z tej hurtowni na pewno nikt nie wyjdzie z pustymi rękoma. Dzieje się to przede wszystkim ze względu na szeroki wybór oferowanych produktów, które są dostępne w dogodnych dla każdego klienta cenach. Produkty sprowadzane przez Pana Mariusza są najwyższej jakości. Firma oprócz sprzedaży detalicznej, zaopatruje również wiele przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych w całym kraju.

W sklepie Mikar kupisz wszystko czego tylko potrzebujesz w niskich cenach

Firma prowadzi własny sklep internetowy, Sklep-Hurtownię przy ul. Tuwima 22a (teren Inkubatora Przedsiębiorczości) oraz sprzedaż na Allegro w Strefie Marek reprezentując markę ADLER na największym portalu aukcyjnym w Polsce .

Warto wspomnieć, że sklep - hurtownia jest jedynym dystrybutorem wielu produktów nie tylko w Słupsku, ale również w Polsce.

- Jesteśmy głównym dystrybutorem takich firm jak np. Vitarain i Eyeris. Vitrain zajmuje się produkowaniem witaminowych filtrów prysznicowych z witaminą C, które posiadamy w swojej ofercie sprzedażowej. Natomiast Eyeris oferuje plastry z kwasem hialuronowym, które dostępne są tylko w naszym sklepie i dystrybuowane na terenie Polski oraz na rynki zagraniczne. Vitarain i Eyeris to przełomowa technologia w kosmetyce, która podbija cały swiat ze względu na swoje unikatowe i skuteczne działanie.

Cieszę się, że moja firma ma możliwość współpracy z polskimi firmami takimi jak: ADLER, ELDOM, KAMILLE, Hi-Tech. Jesteśmy również oficjalnym dystrybutorem firmy BranQ, producenta Artykułów Gospodarstwa Domowego w podsłupskim Redzikowie - należymy do grona firm wspierających lokalną przedsiębiorczość.

Sklep- hurtownia otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30, do której zaprowadzić nas może duży baner widoczny już od głównej ulicy Tuwima.

Szczepionka Johnson&Jonshon w Polsce wcześniej niż zakładano

Wideo