Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Stanowice
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Buryn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
89
(60,96%)
Dagmara Dobrzańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CYGANIAKA
14
(9,59%)
Magdalena Anna Harasimowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
43
(29,45%)
Okręg 2
Sołectwo: Racław
Pokaż więcej
Waldemar Marek Adamczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
58
(59,18%)
Jarosław Piotr Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
40
(40,82%)
Okręg 3
Sołectwo: Bogdaniec , Ulica: Mickiewicza, Sołectwo: Motylewo
Pokaż więcej
Jan Marek Demczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
125
(58,69%)
Michał Dobosiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CYGANIAKA
54
(25,35%)
Dariusz Paweł Ukleja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
34
(15,96%)
Okręg 4
Sołectwo: Bogdaniec, Ulice: Dworcowa, Kolejowa, Polna, Przejazdowa, Szkolna
Pokaż więcej
Bronisław Wiącek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
88
(43,14%)
Mariusz Wojakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CYGANIAKA
43
(21,08%)
Aleksandra Anna Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
73
(35,78%)
Okręg 5
Sołectwo: Bogdaniec, Ulice: Akacjowa, Cmentarna, Jasna, Kościelna, Leśna, Ogrodowa, Okrężna, Pocztowa, Różana, Słowiańska
Pokaż więcej
Edyta Agnieszka Kiełpińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
121
(57,08%)
Paweł Michał Westfahl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CYGANIAKA
25
(11,79%)
Ewa Barbara Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
66
(31,13%)
Okręg 6
Sołectwo: Jenin, Ulice: Cicha, Dobra, Gorzowska 1 - 57, Graniczna, Gwiaździsta, Jasna, Jaworowa, Klonowa, Krótka, Leśna, Ogrodowa, Okrężna, Osiedlowa 1 - 61, Parkowa, Słoneczna, Spokojna, Świerkowa, Wspólna, Zacisze
Pokaż więcej
Tomasz Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
140
(56,91%)
Roman Antoni Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CYGANIAKA
12
(4,88%)
Tomasz Maciej Bury
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
19
(7,72%)
Krystyna Józefowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY JENIN
75
(30,49%)
Okręg 7
Sołectwo: Jenin, Ulice: Akacjowa, Gorzowska 58 - 127, Gronowa, Kwiatowa, Meliorantów, Miła, Osiedlowa od 62 do końca, Piaskowa, Sosnowa, Szkolna, Wiśniowa
Pokaż więcej
Teresa Stanisława Astel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
107
(48,42%)
Sylwester Paweł Czujko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CYGANIAKA
74
(33,48%)
Bogna Anna Woźniczka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
40
(18,10%)
Okręg 8
Sołectwo: Jenin, Ulice: Gorzowska od 128 do końca, Lipowa, Malinowa, Nowa, Orzechowa, Osiedle Przylesie, Polna, Wojska Polskiego, Zielona, Zielona Dolina
Pokaż więcej
Kamil Grzegorz Krzyżaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
79
(31,98%)
Paulina Judek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CYGANIAKA
54
(21,86%)
Kacper Łukasz Gradowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ KAWAŁEK ZIEMI
114
(46,15%)
Okręg 9
Sołectwo: Łupowo, Ulice: Brzozowa, Polna, Słowackiego
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Wróblewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
52
(36,88%)
Maciej Jarosław Tyszer
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CYGANIAKA
17
(12,06%)
Karolina Rosochadzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
22
(15,60%)
Józef Andrzej Malinowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(35,46%)
Okręg 10
Sołectwo: Łupowo , Ulice: Jaśminowa, Krótka, Kwiatowa, Leśników, Lipowa, Lukrecjowe Wzgórza, Owocowa, Strumykowa, Topolowa, Wiśniowa
Pokaż więcej
Mateusz Bartłomiej Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
112
(56,00%)
Marta Sprengel-Pieczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
42
(21,00%)
Małgorzata Agata Węgrzyn
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(23,00%)
Okręg 11
Sołectwo: Gostkowice, Jeninek, Kwiatkowice, Podjenin
Pokaż więcej
Beata Toruńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
67
(39,88%)
Kamila Mak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CYGANIAKA
18
(10,71%)
Joanna Irena Głosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
20
(11,90%)
Arkadiusz Adam Grzegorczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(37,50%)
Okręg 12
Sołectwo: Jasiniec, Lubczyno
Pokaż więcej
Karolina Tomczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
86
(52,44%)
Marcin Cyganiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CYGANIAKA
78
(47,56%)
Okręg 13
Sołectwo: Jeniniec, Krzyszczyna, Krzyszczynka
Pokaż więcej
Beata Katarzyna Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
144
(77,42%)
Agnieszka Anna Miller
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁA OJCZYZNA
42
(22,58%)
Okręg 14
Sołectwo: Chwałowice, Roszkowice, Włostów
Pokaż więcej
Renata Suchecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
100
(53,19%)
Mieczysław Listowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA CYGANIAKA
88
(46,81%)
Okręg 15
Sołectwo: Jeże, Jeżyki, Wieprzyce
Pokaż więcej
Małgorzata Irena Lipińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANIEC 2002
0
(0,00%)