Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Miękinia ulice: Akacjowa, Dolnobrzeska, Kwiatowa, Krótka, Młyńska, Mrozowska, Osiedlowa, Piaskowa, Słoneczna, Świerkowa, Sportowa, Szkolna, Ulowa, Wiśniowa, Zielona, Zielone Łąki; przysiółek Klęka
Pokaż więcej
Kazimierz Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
257
(66,75%)
Łukasz Czerwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JESTEŚMY SĄSIADAMI
128
(33,25%)
Okręg 2
Sołectwo Miękinia ulice: Boczna, Brzozowa, Górna, Chmielowa, Czysta, Jaśminowa, Jodłowa, Kościelna, Kościuszki, Kolejowa, Letnia, Leśna, Lipowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Polna, Pocztowa, Sosnowa, Wiosenna, Zachodnia, Zaułkowa, Dębowa, Bukowa, Jesionowa, Lawendowa, Radosna, Spacerowa, Stalowa, Szczęśliwa, Wesoła, Wrocławska, Willowa
Pokaż więcej
Adam Krzyżanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
255
(47,75%)
Jan Dudycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA DUDYCZA
53
(9,93%)
Elżbieta Bartnik-Szkopiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(4,49%)
Bogusław Cezary Pochwała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS NIEZALEŻNYCH
202
(37,83%)
Okręg 3
Sołectwo Lutynia ulice: Agrestowa, Bystrzycka, Brzozowa, Dębowa, Długa, Gałowska, Chabrowa, Jasna, Jagodowa, Jaworowa, Kasztanowa, Konwaliowa, Leśna, Mokra, Malinowa, Ogrodowa, Piastowska, Południowa, Promienna, Porzeczkowa, Poziomkowa, Radosna, Sucha, Szklarniowa, Szczęśliwa, Tęczowa, Wrocławska, Wspólna, Wschodnia, Wodna, Wierzbowa, Widokowa, Wrzosowa, Ziołowa
Pokaż więcej
Harish Chander Batra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
225
(66,77%)
Jakub Janusz Karkocha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(12,17%)
Hanna Dorota Sarżyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
71
(21,07%)
Okręg 4
Sołectwo Lutynia ulice: Czereśniowa, Działkowa, Jabłeczna, Jaśminowa, Kościelna, Kościuszki, Łąkowa, Morelowa, Magnoliowa, Nowa, Oliwkowa, Orzechowa, Partyzantów, Polna, Pionierów, Pogodna, Północna, Różana, Słonec zna, Spacerowa, Szkolna, Truskawkowa, Wróblowicka, Wietrzna, Wieżowa, Wiśniowa, Wiatrakowa, Zachodnia, Zielona
Pokaż więcej
Ewelina Anna Karczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
338
(73,00%)
Jolanta Maria Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
125
(27,00%)
Okręg 5
Sołectwo Mrozów
Pokaż więcej
Anna Halina Giedzińska-Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
357
(74,53%)
Renata Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
122
(25,47%)
Okręg 6
Sołectwo Wilkszyn ulice: Aleja Dębowa, Dębowa, Bolesława Chrobrego, Borowikowa, Chabrowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kalinowa, Kwiatowa, Krótka, Lawendowa, Leśna, Łąkowa, Marszowicka, Makowa, Malinowa, Morelowa, Miłoszyńska, Parkowa, Pogodna, Północna, Poziomkowa, Pod Lasem, Radosna, Rumiankowa, Sportowa, Sezamkowa, Słoneczna, Św. Kazimierza, Św. Macieja, Św. Mikołaja, Św. Jacka, Św. Wacława, Św. Huberta, Św. Gerarda, Św. Jadwigi, Św. Krzysztofa, Św. Piotra, Szczęśliwa, Truskawkowa, Trzech Króli, Wiśniowa, Wiosenna, Wiśniowogórska
Pokaż więcej
Bogdan Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
91
(19,49%)
Michał Paweł Kuriata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA DUDYCZA
69
(14,78%)
Tomasz Martowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MARTOWICZA
71
(15,20%)
Radosław Zdzisław Bigdowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
8
(1,71%)
Władysław Kostka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
49
(10,49%)
Katarzyna Monika Sawina
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
82
(17,56%)
Monika Anna Szymanowska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
97
(20,77%)
Okręg 7
Sołectwo Wilkszyn ulice: Akacjowa, Boczna, Błotna, Główna, Graniczna, Końcowa, Leszczynowa, Magnoliowa, Ogrodowa, Orzechowa, Orla, Platanowa, Polna, Poprzeczna, Przepiórcza, Spacerowa, Skowronkowa, Słowicza, Sokola, Szkolna, Św. Józefa, Wesoła, Wichrowa, Wilkszyńska, Wspólna, Zielone Wzgórze, Zachodnia, przysiółek Miłoszyn
Pokaż więcej
Roman Gil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
215
(70,49%)
Katarzyna Magdalena Siwek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
90
(29,51%)
Okręg 8
Sołectwo Brzezinka Średzka, Sołectwo Lenartowice, Sołectwo Białków, Sołectwo Wilkostów, Sołectwo Czerna
Pokaż więcej
Adam Krzysztof Zaniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
336
(60,32%)
Piotr Grzybek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA GRZYBKA
121
(21,72%)
Danuta Anna Bogus-Łyś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(5,03%)
Klaudia Sandra Karpińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
72
(12,93%)
Okręg 9
Sołectwo Brzezina, Sołectwo Wojnowice
Pokaż więcej
Jarosław Cisowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
260
(54,74%)
Agnieszka Krystyna Wierdak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(20,42%)
Mariusz Jan Biliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
118
(24,84%)
Okręg 10
Sołectwo Krępice, Sołectwo Żurawiniec
Pokaż więcej
Eugeniusz Stanisław Maksylewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
409
(81,64%)
Krystyna Maria Zienkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(6,39%)
Janusz Józef Witek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
60
(11,98%)
Okręg 11
Sołectwo Gałów, Sołectwo Zakrzyce, Sołectwo Radakowice, Sołectwo Łowęcice
Pokaż więcej
Ryszard Włodzimierz Czajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
322
(68,80%)
Józef Antoni Kielar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
146
(31,20%)
Okręg 12
Sołectwo Wróblowice
Pokaż więcej
Renata Sadowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
243
(68,07%)
Józef Mielniczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(11,48%)
Marek Grudziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
73
(20,45%)
Okręg 13
Sołectwo Pisarzowice, Sołectwo Prężyce, Sołectwo Gosławice
Pokaż więcej
Tomasz Jacek Pinkosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
242
(44,32%)
Edyta Siwek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(13,74%)
Ewa Teresa Domagała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
83
(15,20%)
Robert Majbroda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA MAJBRODY
146
(26,74%)
Okręg 14
Sołectwo Księginice, Sołectwo Głoska, Sołectwo Zabór Wielki, Sołectwo Lubiatów
Pokaż więcej
Kazimierz Wielgus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
379
(74,90%)
Igor Mateusz Lehmann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
127
(25,10%)
Okręg 15
Sołectwo Źródła, Sołectwo Kadłub, Sołectwo Błonie
Pokaż więcej
Grzegorz Czarnecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA GRZEGORCZYNA
193
(64,98%)
Halina Janina Domańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(7,07%)
Anna Gorzelak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SOBCZYKA
83
(27,95%)