Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Zamość
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Ryszard Henryk Ciurysek
491
(5,32%)
-
7
Jerzy Kazimierz Sobczuk
712
(7,71%)
-
4
Elżbieta Maria Stankiewicz
226
(2,45%)
-
1
Konrad Andrzej Dziuba
1 139
(12,34%)
-
5
Jerzy Henryk Bondyra
468
(5,07%)
-
6
Joanna Jaroszyńska
84
(0,91%)
-
2
Krystyna Teodozja Maros
331
(3,59%)
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Alicja Ciupa
214
(2,32%)
-
3
Stanisław Furmaniak
39
(0,42%)
-
5
Janusz Łuczka
107
(1,16%)
-
7
Andrzej Smyk
121
(1,31%)
-
6
Dorota Anna Nowosad
113
(1,22%)
-
2
Józef Lucjan Demendecki
51
(0,55%)
-
4
Anna Jadwiga Gruszka
80
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Ireneusz Adam Ścirka
410
(4,44%)
-
1
Stanisław Sławomir Grześko
1 659
(17,98%)
-
4
Małgorzata Czochra
347
(3,76%)
-
6
Agata Niedźwiecka
247
(2,68%)
-
7
Mirosław Bogdan Brzozowski
305
(3,30%)
-
5
Wojciech Janusz Adamczyk
352
(3,81%)
-
3
Małgorzata Teodora Soboń
419
(4,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Tomasz Dominik Czyżewski
118
(1,28%)
-
1
Anna Soboń
669
(7,25%)
-
4
Małgorzata Szewczuk
124
(1,34%)
-
3
Sławomir Józef Sobczyk
98
(1,06%)
-
6
Irena Blicharz
42
(0,46%)
-
2
Michał Maciej Kusz
141
(1,53%)
-
5
Mieczysław Bojanek
46
(0,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
2
Renata Maria Wileńska
36
(0,39%)
-
1
Cecylia Jadwiga Bobczuk
6
(0,07%)
-
3
Tomasz Roch
34
(0,37%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Zwierzyniec, Miasto i Gmina Szczebrzeszyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Grażyna Helena Kawka
101
(1,48%)
-
1
Jan Lucjan Słomiany
451
(6,59%)
-
6
Krzysztof Kot
178
(2,60%)
-
5
Jan Skiba
374
(5,46%)
-
3
Elżbieta Anna Nawrocka
131
(1,91%)
-
2
Elżbieta Bożena Ordyniec
385
(5,62%)
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
-
6
Jolanta Bogumiła Szpunar
195
(2,85%)
-
2
Izabela Anna Zaręba
164
(2,40%)
-
4
Ryszard Winnik
111
(1,62%)
-
1
Waldemar Jan Głąb
54
(0,79%)
-
3
Małgorzata Gorczyca
245
(3,58%)
-
5
Łukasz Chyła
214
(3,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Maria Kańczuła
304
(4,44%)
-
5
Stanisław Nawrocki
352
(5,14%)
-
1
Ala Renata Kołodziejczyk
774
(11,31%)
-
2
Jarosław Jan Śliwiński
572
(8,36%)
-
3
Waldemar Adam Dołba
544
(7,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Piotr Mikołaj Godzisz
150
(2,19%)
-
1
Maria Regina Loc-Oczkoś
725
(10,59%)
-
5
Ryszard Ciurysek
131
(1,91%)
-
3
Aleksandra Marta Hanaka
111
(1,62%)
-
4
Mirosława Danuta Jamróz
62
(0,91%)
-
6
Zbigniew Wojciech Kalita
156
(2,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
5
August Jerzy Kozak
5
(0,07%)
-
1
Marcin Bogdan Sztejmer
105
(1,53%)
-
6
Agata Garbaty
44
(0,64%)
-
3
Ewa Leńczuk
67
(0,98%)
-
2
Ewa Cielica
115
(1,68%)
-
4
Daniel Tadeusz Kościk
25
(0,37%)
Okręg 3
Gminy: Nielisz, Sułów i Radecznica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Leszek Pastuszak
958
(13,33%)
-
3
Marian Jaworski
411
(5,72%)
-
2
Mirosław Andrzej Poświatowski
245
(3,41%)
-
4
Joanna Ewa Fronc
60
(0,84%)
-
5
Katarzyna Bernadeta Wdowiak
20
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Józef Tadeusz Łosiewicz
335
(4,66%)
-
3
Aleksandra Martyna
419
(5,83%)
-
1
Andrzej Kondrat
348
(4,84%)
-
4
Barbara Maria Witek
119
(1,66%)
-
5
Monika Sikorska
134
(1,86%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Aleksandra Kołodziejczyk-Dereń
140
(1,95%)
-
5
Joanna Małgorzata Wołoch
259
(3,60%)
-
2
Mieczysław Antoszek
732
(10,19%)
-
4
Ewa Maj
251
(3,49%)
-
1
Lucjan Bednarz
898
(12,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Eliza Elżbieta Pańczyk
366
(5,09%)
-
1
Gertruda Gabriela Miarowska
485
(6,75%)
-
2
Bolesław Kołtun
276
(3,84%)
-
3
Aleksander Harkot
120
(1,67%)
-
4
Adrian Momot
147
(2,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
5
Zbigniew Chrust
47
(0,65%)
-
1
Teodora Wypych
284
(3,95%)
-
4
Wojciech Szponar
39
(0,54%)
-
2
Konrad Piróg
75
(1,04%)
-
3
Anna Ewa Kurek
17
(0,24%)
Okręg 4
Gminy: Adamów, Łabunie, Miasto i Gmina Krasnobród
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Małgorzata Dorota Greszta
249
(2,93%)
-
2
Bernarda Alicja Petryk
293
(3,45%)
-
4
Danuta Barbara Kula
110
(1,29%)
-
5
Stanisław Palonka
81
(0,95%)
-
1
Kazimierz Mielnicki
790
(9,29%)
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Michał Adam Piłat
209
(2,46%)
-
2
Agnieszka Katarzyna Adamczuk
486
(5,71%)
-
3
Zbigniew Lech Skóra
425
(5,00%)
-
4
Bożena Barbara Bielak
71
(0,83%)
-
5
Alicja Monika Ćmil
225
(2,65%)
-
6
Adam Kałuża
162
(1,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Antoni Skura
1 156
(13,59%)
-
3
Krzysztof Pilip
673
(7,91%)
-
6
Janusz Nawój
940
(11,05%)
-
4
Anna Maria Bajaka
647
(7,61%)
-
2
Ewa Małgorzata Kostur
238
(2,80%)
-
5
Marta Jolanta Mielniczek
216
(2,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Piotr Szmidt
465
(5,47%)
-
6
Piotr Malicki
200
(2,35%)
-
5
Teresa Kuczmaszewska
33
(0,39%)
-
3
Waldemar Nogas
64
(0,75%)
-
4
Barbara Małgorzata Iwuła
39
(0,46%)
-
1
Helena Szkałuba
216
(2,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
2
Małgorzata Wiesława Bukała
110
(1,29%)
-
4
Zofia Danuta Kwarciana
125
(1,47%)
-
1
Ryszard Kusiak
64
(0,75%)
-
6
Ryszard Stanisław Monastyrski
159
(1,87%)
-
5
Ewelina Maria Guczma
22
(0,26%)
-
3
Krzysztof Rzeszutko
37
(0,44%)
Okręg 5
Gminy: Stary Zamość, Skierbieszów i Grabowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Krzysztof Kostrubiec
771
(12,16%)
-
2
Zofia Goździuk
461
(7,27%)
-
3
Andrzej Stanisław Pszenniak
648
(10,22%)
-
4
Anna Pelagia Orłowska
82
(1,29%)
-
5
Tadeusz Jan Soboń
54
(0,85%)
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
-
2
Stanisław Bogusław Buczak
111
(1,75%)
-
1
Krzysztof Jan Rusztyn
889
(14,02%)
-
4
Michał Jeleń
104
(1,64%)
-
3
Urszula Dorota Nowogrodzka
124
(1,96%)
-
5
Barbara Pedowska
275
(4,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Mirosław Bednarczyk
283
(4,46%)
-
5
Barbara Starzyńska
288
(4,54%)
-
2
Jerzy Tadeusz Bosiak
418
(6,59%)
-
4
Agnieszka Katarzyna Czajkowska
281
(4,43%)
-
1
Sławomir Wiesław Kugiel
1 084
(17,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Tadeusz Bronisław Goździejewski
133
(2,10%)
-
4
Monika Barszcz
22
(0,35%)
-
1
Tomasz Domina
189
(2,98%)
-
3
Justyna Weronika Molas
65
(1,03%)
-
2
Magdalena Ryczek
59
(0,93%)
Okręg 6
Gminy: Sitno, Miączyn i Komarów-Osada
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Stanisław Barteczko
612
(8,47%)
-
6
Marzena Michałek
81
(1,12%)
-
2
Kajetan Protas
455
(6,30%)
-
1
Krzysztof Kaczoruk
621
(8,59%)
-
4
Henryka Syty
43
(0,60%)
-
5
Ewelina Katarzyna Czarnota
190
(2,63%)
KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Zenon Leszek Kupiec
836
(11,57%)
-
3
Tadeusz Zubala
213
(2,95%)
-
2
Grażyna Niezgoda
151
(2,09%)
-
5
Leszek Świerszcz
60
(0,83%)
-
6
Sylwia Ogórek
102
(1,41%)
-
4
Monika Marzena Stanuch
97
(1,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Janusz Brzozowski
866
(11,98%)
-
3
Jerzy Piotr Marucha
725
(10,03%)
-
4
Władysława Słonina
64
(0,89%)
-
2
Ryszard Wincenty Jaroni
267
(3,69%)
-
5
Anna Agnieszka Sagan
427
(5,91%)
-
6
Agata Dzięgiel
202
(2,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAMOJSKA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Stanisław Burcon
396
(5,48%)
-
4
Marta Anna Baraś
59
(0,82%)
-
3
Agnieszka Niedźwiedź
136
(1,88%)
-
5
Michał Niedźwiedź
197
(2,73%)
-
6
Anna Monika Swaczyna
72
(1,00%)
-
2
Franciszek Grela
170
(2,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
-
2
Beata Elżbieta Morlewska
47
(0,65%)
-
5
Mariusz Sylwester Michalik
0
(0%)
-
4
Grażyna Krygiel
63
(0,87%)
-
3
Bogusław Rybacha
25
(0,35%)
-
1
Mirosław Józef Gil
49
(0,68%)