Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Mariusz Niziołek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(40,57%)
Bogumił Świątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
173
(54,40%)
Katarzyna Teresa Helnarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
16
(5,03%)
Okręg 2
Tomasz Tłuściak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(34,66%)
Maciej Jan Sekuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
184
(48,68%)
Marcin Łukasz Szczur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
63
(16,67%)
Okręg 3
Draganowa, Sulistrowa
Pokaż więcej
Stanisław Antoni Kozielec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(19,05%)
Piotr Grzegorz Wierdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
136
(34,09%)
Zofia Katarzyna Munia
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(28,82%)
Anna Zofia Chodak-Konop
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
72
(18,05%)
Okręg 4
Faliszówka Poraj
Pokaż więcej
Stanisław Janik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
149
(37,63%)
Stanisław Cebula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
103
(26,01%)
Teresa Paluch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(24,24%)
Sebastian Piotr Cichoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
48
(12,12%)
Okręg 5
Maria Irena Solińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
113
(24,15%)
Andrzej Józef Wierdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
199
(42,52%)
Danuta Wierdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
156
(33,33%)
Okręg 6
Kopytowa numery domów: 1 - 55; 187 - 239; 244; 265 - 293; 305 - 307; 309 - 317; 319 - 325 nieparzyste; od 326 do końca.
Pokaż więcej
Jacek Buczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(25,96%)
Karol Marian Jakubowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
56
(23,83%)
Aleksandra Sitar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
118
(50,21%)
Okręg 7
Kopytowa numery domów: 56 - 186; 240 - 243; 245 - 264; 295 - 304; 308; 318 - 324 parzyste.
Pokaż więcej
Zofia Kania
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(23,26%)
Tomasz Radosław Munia
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
198
(76,74%)
Okręg 8
Marek Piotr Kozielec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(50,00%)
Adam Marcin Łukaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
96
(50,00%)
Okręg 9
Szczepańcowa : ul. Borowa; Długa; Hutnicza; Jarzębinowa; Jaśminowa; Kościelna; Kwiatowa; Lipowa; Miodowa nr parzyste; Orzechowa nr nieparzyste; Podgórze nr od 2 do 86 parzyste i od nr 41 do 55 nieparzyste; Polna; Przemysłowa; Strażacka od nr 1 do 23 nieparzyste; Szkolna; Wrzosowa.
Pokaż więcej
Maciej Paweł Żołna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
144
(44,31%)
Krzysztof Markiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
181
(55,69%)
Okręg 10
Szczepańcowa : ul. Dębowa; Jaworowa; Miodowa nr 1, 3, 13; Orzechowa nr parzyste; Podgórze od nr 3 do 37 nieparzyste; Słoneczna; Strażacka od nr 2 do 32 parzyste, od nr 25 do 57 nieparzyste; Zarzecze; Zielona; Zjazdowa. Machnówka.
Pokaż więcej
Andrzej Majkut
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(34,32%)
Krystyna Misiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
57
(21,03%)
Edward Szwedo
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(35,42%)
Bożena Małgorzata Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
25
(9,23%)
Okręg 11
Świerzowa Polska: ul. Graniczna; Krośnieńska; Nadbrzeżna; Polna od nr 2 do 30 parzyste; Rzeczna; Składowa; Sportowa; Szczepana.
Pokaż więcej
Piotr Rafał Szklarski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
208
(44,26%)
Alina Celej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
262
(55,74%)
Okręg 12
Świerzowa Polska: ul. Kmiecie; Krzywa; Nadłąkowa; Podskale; Polna od nr 3 do 55 nieparzyste; Słowika; Szkolna.
Pokaż więcej
Piotr Kozubal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
288
(65,75%)
Mieczysław Konstanty Czelny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
150
(34,25%)
Okręg 13
Zręcin: ul. Długa; Jesionowa; Karola Klobassy-Zrenckiego; Karpacka; Krzywa; Kuźnicza; Łukasiewicza od nr 1 do107 nieparzyste; Nadbrzeżna; Polna; Stawowa; Wąska.
Pokaż więcej
Wojciech Żurkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
366
(70,52%)
Andrzej Biały
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
96
(18,50%)
Jacek Hus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
57
(10,98%)
Okręg 14
Zręcin: ul. Bieszczadzka; Cmentarna; Graniczna; Kamieniecka; Konopnickiej; Kościelna; Krótka; Łąkowa; Łukasiewicza od nr 4 do 82 parzyste; Nowa; Parkowa; Przylaski; Szkolna; Śliwinki; Zapłocie; Żeglecka.
Pokaż więcej
Mieczysław Markiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(30,56%)
Zbigniew Jabłecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
124
(30,32%)
Jan Tomasz Rodzinka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
160
(39,12%)
Okręg 15
Iwona Jadwiga Skalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
363
(71,60%)
Tadeusz Malik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”
144
(28,40%)