Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Linowo 1 - 20, 32 - 51A
Pokaż więcej
Ryszarda Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
34
(46,58%)
Marianna Genowefa Tylicka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
39
(53,42%)
Okręg 2
Linowo 21 - 31
Pokaż więcej
Mariusz Kubal
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
0
(0,00%)
Okręg 3
Linowo 52 do końca
Pokaż więcej
Szymon Aleksander Makowski
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
34
(52,31%)
Andrzej Augustyn Rodzik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(47,69%)
Okręg 4
Świecie nad Osą 1 - 8, 14, 70 - 71, 73, 77, 90 - 109, 111 - 115, 121, 125
Pokaż więcej
Magdalena Monika Łącz
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
60
(45,11%)
Maria Bogusława Głodowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(54,89%)
Okręg 5
Świecie nad Osą 9 - 13, 15 - 33, 89, 110, 123
Pokaż więcej
Kazimierz Malicki
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
45
(45,45%)
Jarosław Jabłoński
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
54
(54,55%)
Okręg 6
Świecie nad Osą 34 - 69A, parzyste: 72 - 74, 75 - 76, 78 - 88, 124
Pokaż więcej
Waldemar Wojciech Sitnik
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
79
(66,39%)
Ewa Teresa Kalachurka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
40
(33,61%)
Okręg 7
Białobłoty, Kitnówko-Nowy Młyn
Pokaż więcej
Sławomir Józef Kalita
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
0
(0,00%)
Okręg 8
Piotr Ryszard Rembecki
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
85
(54,14%)
Ryszard Grzegorz Chmal
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
72
(45,86%)
Okręg 9
Tomasz Antoni Szynalewski
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
32
(50,00%)
Mariusz Piotr Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(50,00%)
Okręg 10
Karolewo, Szarnoś
Pokaż więcej
Marika Bożena Januszewska
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
80
(61,07%)
Marek Grzegorz Zabroń
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
51
(38,93%)
Okręg 11
Czesław Józef Niklewski
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
39
(38,24%)
Jarosław Jacek Samojeden
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
63
(61,76%)
Okręg 12
Lisnowo-Zamek
Pokaż więcej
Adam Wojciech Solecki
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
61
(58,10%)
Hanna Barbara Wierzbicka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
44
(41,90%)
Okręg 13
Jerzy Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
65
(66,33%)
Mirosław Jerzy Brączkowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA MIĘDZYGMINNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - MPS
33
(33,67%)
Okręg 14
Ewa Marzanna Bruzdewicz
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
0
(0,00%)
Okręg 15
Mędrzyce, Lisnówko
Pokaż więcej
Ryszard Michał Tyszko
KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA + NA RZECZ REGIONU
0
(0,00%)