Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Piła-okręgi wyborcze nr 1 i 4 do Rady Miasta Piły
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Bogusław Tadeusz Mazurek
127
(0,96%)
-
2
Grzegorz Zięba
51
(0,39%)
-
3
Lidia Emilia Markowska
122
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
-
2
Przemysław Pochylski
512
(3,87%)
-
3
Robert Antoni Judycki
319
(2,41%)
-
1
Eligiusz Piotr Komarowski
1 883
(14,25%)
-
6
Czesław Kazimierz Jopek
167
(1,26%)
-
4
Patrycja Kujawa
286
(2,16%)
-
5
Katarzyna Agnieszka Włodkowska
200
(1,51%)
-
7
Bogumiła Maria Cybulska
78
(0,59%)
-
8
Aldona Ewa Pietrysiak
126
(0,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Rafał Zdzierela
3 069
(23,22%)
-
3
Stanisław Dąbek
1 152
(8,72%)
-
2
Maria Stefania Augustyn
638
(4,83%)
-
4
Szymon Maciej Frydrych
364
(2,75%)
-
8
Magdalena Król
258
(1,95%)
-
5
Izabela Alicja Toboła
508
(3,84%)
-
6
Grzegorz Henryk Graczyk
438
(3,31%)
-
7
Mirosława Szudera
104
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Magdalena Beata Zgiep-Porzucek
1 481
(11,20%)
-
6
Krzysztof Jan Wiza
178
(1,35%)
-
8
Michał Piotr Hoga
207
(1,57%)
-
7
Jan Nowak
79
(0,60%)
-
3
Maria Stefania Roman
155
(1,17%)
-
2
Ireneusz Jan Michalak
295
(2,23%)
-
5
Agnieszka Kowalska
328
(2,48%)
-
4
Marek Jacek Sokal
93
(0,70%)
Okręg 2
gmina Piła-okręg wyborczy nr 2 do Rady Miasta Piły
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Krystyna Teresa Jagła
117
(1,29%)
-
1
Remigiusz Stanisław Nuszczyński
82
(0,90%)
-
2
Władysław Myszkowski
82
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
-
4
Magdalena Dorota Michalska
221
(2,44%)
-
3
Alina Krystyna Wasilewska
191
(2,11%)
-
1
Marian Edward Madej
800
(8,83%)
-
2
Józef Jopek
628
(6,93%)
-
5
Ryszard Feliks Pyziak
129
(1,42%)
-
6
Agnieszka Magnucka
571
(6,30%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Marlena Adriana Bakuła-Zdzierela
401
(4,42%)
-
4
Małgorzata Nowojska
512
(5,65%)
-
1
Paweł Jarczak
1 949
(21,51%)
-
2
Zbigniew Przeworek
291
(3,21%)
-
5
Wojciech Szutkowski
524
(5,78%)
-
6
Jolanta Jadwiga Lubińska
454
(5,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Monika Ewa Kubiak-Majewska
1 328
(14,65%)
-
3
Tomasz Kiesling
122
(1,35%)
-
6
Anna Maria Kabus
187
(2,06%)
-
4
Ryszard Rotkiewicz
105
(1,16%)
-
2
Ewa Sylwia Gurda
279
(3,08%)
-
5
Grzegorz Januzik
90
(0,99%)
Okręg 3
gmina Piła-okręg wyborczy nr 3 do Rady Miasta Piły
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jerzy Lajter
60
(0,85%)
-
2
Halina Elżbieta Bona
28
(0,39%)
-
3
Remigiusz Maciej Bielka
27
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
-
2
Karolina Anna Smęda-Drzycimska
167
(2,36%)
-
4
Magdalena Anna Iwicka-Radomska
78
(1,10%)
-
1
Krzysztof Pabich
1 034
(14,59%)
-
5
Tomasz Pochylski
427
(6,02%)
-
3
Marian Stanisław Giełczyk
286
(4,03%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Marcin Andrzej Borowicz
1 077
(15,19%)
-
1
Małgorzata Alicja Karwacka
1 151
(16,24%)
-
2
Grzegorz Józef Wądołowski
1 145
(16,15%)
-
5
Łukasz Paradowski
91
(1,28%)
-
4
Dorota Maria Urbańska
191
(2,69%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Teresa Władysława Usidus
25
(0,35%)
-
3
Agata Radke
127
(1,79%)
-
1
Janusz Kubiak
986
(13,91%)
-
4
Grzegorz Tomasz Gawliński
66
(0,93%)
-
5
Tomasz Lewandowski
123
(1,74%)
Okręg 4
gmina Łobżenica, miasto i gmina Wysoka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Paweł Mrotek
328
(4,97%)
-
1
Roman Sobieszczyk
549
(8,31%)
-
3
Józef Lewandowski
118
(1,79%)
-
4
Agnieszka Grubich
124
(1,88%)
-
5
Mirosława Julianna Skoczek
96
(1,45%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
-
1
Kazimierz Wasiak
819
(12,40%)
-
3
Magdalena Kinga Gdaniec
595
(9,01%)
-
4
Agnieszka Katarzyna Sobolewska
141
(2,13%)
-
2
Ewa Ramusiewicz
669
(10,13%)
-
5
Roman Alfons Jopek
395
(5,98%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Patrycja Maria Liebrecht
61
(0,92%)
-
4
Karol Borucki
94
(1,42%)
-
1
Mirosław Mantaj
759
(11,49%)
-
2
Piotr Orzeł
170
(2,57%)
-
5
Maria Małgorzata Jewszel-Bogunia
14
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Sylwester Tadych
376
(5,69%)
-
5
Marta Joanna Konek
162
(2,45%)
-
3
Józef Felcyn
351
(5,31%)
-
1
Zdzisława Maria Bosak-Kawa
657
(9,95%)
-
4
Orfeusz Stanisław Nowakowski
127
(1,92%)
Okręg 5
gmina Białośliwie, gmina Miasteczko Krajeńskie, gmina Kaczory
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Joanna Wanda Zwierzyńska
63
(0,95%)
-
1
Agnieszka Mrotek
760
(11,43%)
-
3
Tomasz Paweł Martenka
71
(1,07%)
-
4
Marek Biedroń
217
(3,26%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
-
1
Henryk Tadeusz Stokłosa
1 042
(15,67%)
-
3
Krzysztof Stepnowski
543
(8,17%)
-
4
Małgorzata Violetta Przybylska
290
(4,36%)
-
2
Emilia Załachowska
641
(9,64%)
-
5
Tomasz Miedziński
360
(5,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Karol Jagodziński
256
(3,85%)
-
4
Halina Kowalska
187
(2,81%)
-
2
Katarzyna Sylwia Bochenek
162
(2,44%)
-
5
Tomasz Wiktor Piotrowski
125
(1,88%)
-
1
Marian Edmund Martenka
562
(8,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Teresa Michalina Strzelecka
434
(6,53%)
-
4
Iwona Kujawińska
62
(0,93%)
-
5
Arleta Małgorzata Iwanowicz
360
(5,41%)
-
2
Michał Rozenfeld
303
(4,56%)
-
3
Jan Jerzy Schur
211
(3,17%)
Okręg 6
gmina i miasto Ujście, gmina Szydłowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jerzy Józef Wiesiołek
484
(6,76%)
-
4
Barbara Teresa Podlecka
29
(0,40%)
-
5
Zdzisław Marciniak
276
(3,85%)
-
3
Marta Rajewska
117
(1,63%)
-
1
Stefan Czesław Piechocki
743
(10,37%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
-
1
Mirosław Pierko
707
(9,87%)
-
5
Marek Kamiński
1 525
(21,29%)
-
3
Agnieszka Małgorzata Norkowska
142
(1,98%)
-
2
Iwona Krystyna Krawczyk
245
(3,42%)
-
4
Grzegorz Lewandowski
342
(4,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Andrzej Wojciech Stańczak
373
(5,21%)
-
2
Sławomir Czerniel
293
(4,09%)
-
1
Ewelina Renata Ślugajska
652
(9,10%)
-
5
Marek Grzegorz Kowalski
67
(0,94%)
-
4
Izabela Urbanowicz
108
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Krzysztof Baranowski
197
(2,75%)
-
1
Julia Kinga Kołodziejewska
515
(7,19%)
-
3
Alicja Maria Aftyka
77
(1,07%)
-
4
Wiesław Watracz
32
(0,45%)
-
2
Adam Jasiak
239
(3,34%)
Okręg 7
gmina Wyrzysk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Jarosław Kędzior
73
(1,37%)
-
1
Stanisław Wełniak
438
(8,22%)
-
2
Justyna Kukurowska
139
(2,61%)
-
3
Renata Młodzik
120
(2,25%)
-
5
Edward Michał Kubiński
93
(1,74%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE W PILE
-
2
Tadeusz Perliński
509
(9,55%)
-
1
Iwona Helena Schulz
928
(17,41%)
-
4
Andrzej Kliczkowski
99
(1,86%)
-
5
Natalia Jadwiga Sobieszczyk
374
(7,02%)
-
3
Almuetaz Bellah Nasrullah
541
(10,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Stefan Rymer
378
(7,09%)
-
2
Krzysztof Stefan Banach
304
(5,70%)
-
3
Karina Maria Belka
135
(2,53%)
-
4
Danuta Buryta-Arndt
93
(1,74%)
-
5
Natalia Maria Kłysz
122
(2,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Henryk Codro
523
(9,81%)
-
3
Danuta Maria Tycman
92
(1,73%)
-
4
Grażyna Halina Jelińska
51
(0,96%)
-
2
Józef Kołos
170
(3,19%)
-
5
Zbigniew Marian Gajewski
148
(2,78%)