Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
3 Maja, Adama Asnyka, Aleja Lipowa, Adama Mickiewicza, Adolfa Tetzlaffa, Brzegowa, Brzozowa, Celestyna Mrongowiusza, Cicha, Dębowa, Drwęcka od nr 6 do nr 24 (p), Drwęcka nr 21 (n), Feliksa Nowowiejskiego, Garnizonowa, Generała Andersa, Generała Kutrzeby, Generała Roji, Generała Sosnkowskiego, Generała Zajączka, Georga Jacoba Steenke, Grabowa, Graniczna, Gustawa Gizewiusza, Jana Bażyńskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Sembrzyckiego, Jana Stapińskiego, Jasna, Józefa Sowińskiego, Juliusza Słowackiego, Kazimierza Pułaskiego, Klonowa, Konstytucji, Kosynierska, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Lazurowa, Leśna, Letnia, Lipowa, Łąkowa, Łódzka, Malinowa, Marii Zientary-Malewskiej, Marii Konopnickiej, Mazurska, Michała Lengowskiego, Mikołaja Reja, Miła, Nad Kanałem, Nadrzeczna, Narożna, Niepodległości, Olchowa, Olsztyńska, Osiedlowa, Pana Tadeusza, Parkowa, Partyzantów, Pauzeńska, Perska, Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego, Plebiscytowa, Polna, Prosta, Przemysłowa, Przygraniczna, Różana, Spichrzowa, Spokojna, Stanisława Wyspiańskiego, Szosa Elbląska, Świerkowa, św. Dominika Savio, Tęczowa, Turystyczna, Usługowa, Wąska, Wierzbowa, Władysława Reymonta, Zakole, Zamknięta, Zamkowa, Zielona, Zofii Nałkowskiej.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"
-
1
Anna Jadwiga Monist
292
(9,37%)
-
5
Anna Rosiewicz
23
(0,74%)
-
4
Adam Dolny
26
(0,83%)
-
2
Zbigniew Paweł Lesicki
189
(6,07%)
-
3
Barbara Baniewska
43
(1,38%)
-
7
Zofia Kotwicka
30
(0,96%)
-
6
Krzysztof Karol Błażejowski
18
(0,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Mieczysław Stanisław Stańczak
80
(2,57%)
-
1
Mirosław Eugeniusz Godlewski
185
(5,94%)
-
4
Mariusz Tadeusz Szymczyk
30
(0,96%)
-
3
Mariola Brygida Domin-Chmielińska
144
(4,62%)
-
2
Sergiusz Sikorski
59
(1,89%)
-
5
Amelia Kowalska
27
(0,87%)
-
6
Alina Dudzin
61
(1,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI
-
3
Piotr Szymon Duda
76
(2,44%)
-
1
Zbigniew Michalak
263
(8,44%)
-
7
Karolina Kopeć
47
(1,51%)
-
4
Jan Liberacki
154
(4,94%)
-
2
Paweł Prusik
42
(1,35%)
-
6
Agnieszka Andrzejewska
27
(0,87%)
-
5
Martyna Magdalena Lisowska
16
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Dariusz Tadeusz Sągol
244
(7,83%)
-
2
Grzegorz Paweł Mikulski
68
(2,18%)
-
3
Andrzej Jacek Suchodolski
62
(1,99%)
-
4
Elżbieta Orzechowska
123
(3,95%)
-
6
Łukasz Pawłowski
14
(0,45%)
-
5
Agnieszka Monika Adamska
27
(0,87%)
-
7
Anna Irena Nowocińska
38
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZECZ JASNA OSTRÓDA
-
5
Jacek Nosewicz
85
(2,73%)
-
3
Przemysław Andrzej Zalewski
39
(1,25%)
-
1
Agnieszka Karłowicz
292
(9,37%)
-
4
Karol Michał Kraszewski
25
(0,80%)
-
2
Dorota Stępniak
20
(0,64%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Janina Balcerowska
19
(0,61%)
-
1
Jadwiga Obrębska
111
(3,56%)
-
3
Krzysztof Leopold Wapniarz
19
(0,61%)
-
5
Leokadia Alicja Szabłowska
7
(0,22%)
-
2
Andrzej Roman Konopka
68
(2,18%)
-
7
Mirosław Walinowicz
18
(0,58%)
-
6
Andrzej Wiesław Górski
4
(0,13%)
Okręg 2
1 Dywizji, 11 Listopada od nr 1 do nr 15 (n), 11 Listopada od nr 2 do nr 12J (p), Armii Krajowej, Bolesława Prusa, C. K. Norwida, Demokracji, Drwęcka od nr 1 do nr 7 i nr 2A, Grunwaldzka od nr 2 do nr 50 (p), Grunwaldzka od nr 1 do nr 55B (n), Handlowa, Henryka Sienkiewicza, Hurtowa, Ignacego Paderewskiego, Jagienki, Jana Kilińskiego, Jana III Sobieskiego, Jana Pawła II, Johanna Herdera, Kardynała Wyszyńskiego, Kolejowa, Lalki, Marszałka Piłsudskiego, Mikołaja Kopernika, Przechodnia, Seweryna Pieniężnego od nr 3 do nr 33 (n), Seweryna Pieniężnego od nr 4 do nr 22 (p), Składowa, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Stefana Czarnieckiego od nr 1A do nr 47 B (n), Stefana Czarnieckiego od nr 2 do nr 30 (p), Stefana Żeromskiego, Tadeusza Kościuszki od nr 2 do nr 20 (p), Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 27 (n), Warmińska, Władysława Jagiełły od nr 2, 2A, 2B (p), Wojska Polskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"
-
5
Andrzej Kalwiński
31
(0,96%)
-
8
Beata Kędzierska
21
(0,65%)
-
6
Magdalena Panfil
12
(0,37%)
-
1
Marek Skaskiewicz
257
(7,98%)
-
2
Tomasz Przemysław Podsiadło
238
(7,39%)
-
3
Ryszard Sajkowski
17
(0,53%)
-
7
Anna Szypczyńska
8
(0,25%)
-
4
Stanisław Golon
64
(1,99%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Ewa Anna Kruklis
12
(0,37%)
-
7
Agnieszka Sikorska
44
(1,37%)
-
1
Waldemar Graczyk
387
(12,02%)
-
2
Wojciech Piotr Legucki
101
(3,14%)
-
5
Małgorzata Zmorzyńska
31
(0,96%)
-
3
Bogumił Pose
37
(1,15%)
-
8
Dawid Rydziński
8
(0,25%)
-
4
Dariusz Jerzy Gergola
66
(2,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI
-
8
Jarosław Stanisław Borzuchowski
93
(2,89%)
-
2
Karol Duda
50
(1,55%)
-
1
Agnieszka Majewska-Pawełko
193
(6,00%)
-
3
Michał Tomasz Majkowski
35
(1,09%)
-
4
Andrzej Józef Rykowski
45
(1,40%)
-
5
Tomasz Misiowiec
19
(0,59%)
-
7
Ewelina Maria Fiołek
35
(1,09%)
-
6
Ewa Maria Chmielińska
38
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Ewa Joanna Pawłowska
71
(2,21%)
-
1
Leszek Potorski
312
(9,69%)
-
5
Zofia Katarzyna Porowska
13
(0,40%)
-
2
Zbigniew Tomczyk
141
(4,38%)
-
6
Zbigniew Oleszkiewicz
31
(0,96%)
-
8
Janina Maria Kozdrój
57
(1,77%)
-
7
Agnieszka Rohde
8
(0,25%)
-
4
Marek Kincel
15
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZECZ JASNA OSTRÓDA
-
1
Joanna Monika Kraszyńska
116
(3,60%)
-
5
Iwona Ewa Proc-Dowell
110
(3,42%)
-
2
Wiesław Artur Skrobot
49
(1,52%)
-
4
Jan Paweł Witkowski
19
(0,59%)
-
3
Wiktoria Sandra Machula
27
(0,84%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Henryk Zygmunt Kropidłowski
33
(1,03%)
-
1
Barbara Ligia Jankowska
70
(2,17%)
-
8
Marian Walenty Macidłowski
40
(1,24%)
-
7
Danuta Górska
14
(0,43%)
-
6
Bożenna Maria Chojnowska
23
(0,71%)
-
5
Arkadiusz Krystian Kurkul
57
(1,77%)
-
2
Anna Grażyna Rutkiewicz
156
(4,85%)
-
4
Urszula Bagińska
15
(0,47%)
Okręg 3
11 Listopada od nr 14 do nr 24 (p), 11 Listopada od nr 28 do nr 36A (p), 11 Listopada od nr 23 do nr 59 (n), 21 Stycznia nr od 37 do nr 43 (n), 21 Stycznia od nr 24 do nr 34 (p), Bartosza Głowackiego, Batalionów Chłopskich, Franciszkańska, Hanki Ordonówny, Heleny Modrzejewskiej, Insurekcji Kościuszkowskiej, Jana Kozietulskiego, Jana Liszewskiego, Jadwigi Smosarskiej, Józefa Wybickiego, Karola Małłka, Lubawska, Ludwika Solskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Mieczysławy Ćwiklińskiej, Osiedle Młodych, Pionierska, Racławicka, Romualda Traugutta, Seweryna Pieniężnego od nr 26 do nr 28D (p), Seweryna Pieniężnego od nr 74 do nr 78, Seweryna Pieniężnego od nr 81 do nr 105 (n), Seweryna Pieniężnego od nr 82 do nr 100 (p), Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego od nr 42 do nr 52B (p), Stefana Jaracza, Szwoleżerów, św. Maksymiliana Marii Kolbego, Tadeusza Kościuszki od nr 22 do nr 28 (p), Tadeusza Kościuszki od nr 29 do nr 51 (n), Tadeusza Stępowskiego, Witkacego, Władysława Jagiełły od nr 24 do nr 26 (p), Władysława Jagiełły od nr 33 do nr 37 (n), Wojciecha Kętrzyńskiego od nr 1 do nr 27 (n), Wojciecha Kętrzyńskiego od nr 22 do nr 24 (p).
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"
-
2
Henryk Paweł Hoch
83
(2,57%)
-
7
Henryk Lech Tadejewski
112
(3,47%)
-
3
Małgorzata Wilk
71
(2,20%)
-
1
Mariusz Bojarowski
170
(5,27%)
-
5
Barbara Wanda Gwardecka
21
(0,65%)
-
4
Maria Krystyna Andrzejewska
59
(1,83%)
-
6
Bożena Ciurysek
51
(1,58%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Jacek Dudzin
358
(11,10%)
-
5
Katarzyna Szcześniak
36
(1,12%)
-
1
Adrian Łukasz Godlewski
273
(8,46%)
-
6
Stanisława Żaczek
22
(0,68%)
-
4
Grażyna Elżbieta Hoffman
80
(2,48%)
-
3
Daniel Michał Możejko
92
(2,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI
-
5
Mariusz Ząbczyński
19
(0,59%)
-
1
Krzysztof Jarosław Krzyżaniak
209
(6,48%)
-
7
Alina Makrocka
16
(0,50%)
-
3
Agnieszka Winnicka
66
(2,05%)
-
2
Lech Władysław Zawadzki
56
(1,74%)
-
4
Andrzej Tomasz Piotrowicz
35
(1,08%)
-
6
Anna Krystyna Gacura
33
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Anna Grażyna Śliwa
28
(0,87%)
-
3
Małgorzata Zofia Rucińska
44
(1,36%)
-
1
Czesław Jan Najmowicz
503
(15,59%)
-
5
Paulina Chojnacka
12
(0,37%)
-
7
Janusz Surowiec
36
(1,12%)
-
2
Grzegorz Marian Taciak
111
(3,44%)
-
4
Kamil Prusinowski
67
(2,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZECZ JASNA OSTRÓDA
-
2
Wiktor Janusz Opara
68
(2,11%)
-
3
Wiesław Andrzej Majewski
16
(0,50%)
-
4
Kamilla Kijewska
79
(2,45%)
-
1
Ewa Anna Warsińska
89
(2,76%)
-
5
Michał Pladzyk
15
(0,46%)
-
6
Ewa Paulina Kasperek
41
(1,27%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Jarosław Stanisław Kuchta
27
(0,84%)
-
2
Tomasz Franciszek Teliczan
75
(2,32%)
-
4
Hanna Grażyna Solińska
6
(0,19%)
-
1
Bożenna Sarnecka
85
(2,63%)
-
7
Mateusz Kastrau
37
(1,15%)
-
5
Henryk Mroczyński
9
(0,28%)
-
6
Ewa Wojciechowska
16
(0,50%)
Okręg 4
21 Stycznia od nr 4 do nr 20 (p), 21 Stycznia od nr 1 do nr 33 (n), Andrzeja Samulowskiego, Bolesława Chrobrego, Fryderyka Chopina, Generała Sikorskiego, Grunwaldzka od nr 62 do nr 76 (p), Józefa Poniatowskiego, Piaskowa, Piastowska, Przedszkolna, Rycerska, Seweryna Pieniężnego od nr 35 do nr 73 (n), Seweryna Pieniężnego od nr 30 do nr 72 (p), Stefana Czarnieckiego od nr 49 do nr 71 (n), Stefana Czarnieckiego od nr 32 do nr 40A (p), Władysława Jagiełły od nr 5 do nr 31 (n), Wojciecha Kętrzyńskiego od nr 2 do nr 20A (p), Zawiszy Czarnego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DOBRO WSPÓLNE"
-
1
Tadeusz Bera
272
(8,39%)
-
7
Norbert Krystian Gesek
74
(2,28%)
-
4
Arkadiusz Sebastian Stępka
40
(1,23%)
-
5
Karolina Rejowska
24
(0,74%)
-
3
Teresa Grażyna Bielińska
19
(0,59%)
-
2
Tomasz Bruździak
211
(6,51%)
-
6
Małgorzata Czerniak
27
(0,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Sławomir Tadeusz Sarnecki
35
(1,08%)
-
1
Ryszard Kowalski
489
(15,09%)
-
4
Jarosław Krystian Domeradzki
75
(2,31%)
-
2
Mariusz Tomasz Kuś
57
(1,76%)
-
5
Alicja Daniela Pereszczako
58
(1,79%)
-
3
Bogusława Antonina Mazurek-Majewska
40
(1,23%)
-
7
Luiza Zacharzewska
68
(2,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEPARTYJNI NIEZALEŻNI
-
1
Maciej Domański
71
(2,19%)
-
4
Andrzej Mirosław Majewski
20
(0,62%)
-
3
Agata Michałowska
45
(1,39%)
-
6
Halina Murawska
14
(0,43%)
-
2
Wojciech Szymaniak
85
(2,62%)
-
7
Agnieszka Natalia Trypucka
79
(2,44%)
-
5
Paweł Żurawski
13
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Wojciech Jerzy Gawor
81
(2,50%)
-
5
Wojciech Sągol
57
(1,76%)
-
4
Joanna Barbara Pawłowska
62
(1,91%)
-
7
Ryszard Iwaniec
110
(3,39%)
-
3
Iwona Struk
65
(2,01%)
-
6
Patrycja Mackiewicz
34
(1,05%)
-
1
Stanisław Andrzej Bieliński
179
(5,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RZECZ JASNA OSTRÓDA
-
6
Sylwia Zuzanna Brosze
82
(2,53%)
-
3
Dariusz Sylwester Warsiński
10
(0,31%)
-
5
Paweł Grzegorz Szpechar
22
(0,68%)
-
1
Marcin Marek Punpur
175
(5,40%)
-
4
Ewa Karolina Dusza
34
(1,05%)
-
2
Karolina Maria Iszoro
167
(5,15%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Olga Agata Turowicz
14
(0,43%)
-
3
Grażyna Zofia Zdunowska
80
(2,47%)
-
1
Stanisław Krzysztof Kosek
86
(2,65%)
-
2
Adam Gwóźdź
66
(2,04%)
-
6
Anna Saks
34
(1,05%)
-
5
Edyta Maria Skwarska
4
(0,12%)
-
7
Piotr Andrzej Konopka
63
(1,94%)