Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Klęczkowo, Komorniki, Krasnołąka, Pożary, Wilamowo
Pokaż więcej
Łukasz Lenckowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA CHYLIŃSKIEGO
7
(1,91%)
Piotr Warszewik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(11,20%)
Mirosław Franciszek Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
296
(80,87%)
Małgorzata Dolna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA WIEŚ
12
(3,28%)
Michalina Lipowska-Łużewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(2,73%)
Okręg 2
Bursz, Kurki
Pokaż więcej
Kinga Katarzyna Wróbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(17,84%)
Agnieszka Nowakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
61
(32,97%)
Justyna Rafalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA WIEŚ
2
(1,08%)
Katarzyna Joanna Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DZIAŁDOWO"
78
(42,16%)
Marcin Pisarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
11
(5,95%)
Okręg 3
Gnojenko, Gnojno, Zakrzewo
Pokaż więcej
Michał Piotr Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA CHYLIŃSKIEGO
17
(7,20%)
Marzenna Joanna Augustyniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(26,69%)
Mariusz Jan Giesek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
135
(57,20%)
Marek Stanisław Dymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
21
(8,90%)
Okręg 4
Petrykozy, Rywociny
Pokaż więcej
Ewa Stachewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(53,01%)
Elżbieta Zielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
72
(43,37%)
Michał Wysocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA WIEŚ
6
(3,61%)
Okręg 5
Księży Dwór, Prusinowo
Pokaż więcej
Krzysztof Trybel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA CHYLIŃSKIEGO
104
(33,99%)
Lucyna Bożena Zielińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(11,76%)
Ewa Jadwiga Chojnacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
140
(45,75%)
Joanna Elżbieta Brydzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA WIEŚ
5
(1,63%)
Iwona Małgorzata Szkotnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DZIAŁDOWO"
6
(1,96%)
Zbigniew Waldemar Koziarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
15
(4,90%)
Okręg 6
Kramarzewo, Sękowo
Pokaż więcej
Krzysztof Doliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA CHYLIŃSKIEGO
89
(43,84%)
Józef Tułodziecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
84
(41,38%)
Krzysztof Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
30
(14,78%)
Okręg 7
Piotr Mikołaj Stańczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA CHYLIŃSKIEGO
104
(31,14%)
Krystyna Roman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
152
(45,51%)
Kazimierz Knozowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
78
(23,35%)
Okręg 8
Gąsiorowo, Jankowice, Mosznica
Pokaż więcej
Krystian Chyliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA CHYLIŃSKIEGO
87
(48,60%)
Krzysztof Piotr Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(13,41%)
Anna Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
51
(28,49%)
Marzena Agata Miller
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(9,50%)
Okręg 9
Anna Gietka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA CHYLIŃSKIEGO
103
(39,46%)
Krzysztof Roman Kaczorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(6,90%)
Jadwiga Gancarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
100
(38,31%)
Nikodem Andrzej Maciejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
40
(15,33%)
Okręg 10
Lipówka, Sławkowo
Pokaż więcej
Piotr Jarosław Trąbiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA CHYLIŃSKIEGO
50
(28,90%)
Zdzisław Jerzy Świerczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
62
(35,84%)
Barbara Danuta Kurzynowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA WIEŚ
3
(1,73%)
Dorota Wanda Pawłowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
46
(26,59%)
Zdzisław Bogus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
12
(6,94%)
Okręg 11
Pierławki, Rudolfowo, Wysoka
Pokaż więcej
Andrzej Adam Świderski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
65
(21,81%)
Elżbieta Krysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA WIEŚ
88
(29,53%)
Jadwiga Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DZIAŁDOWO"
73
(24,50%)
Kamil Janik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
72
(24,16%)
Okręg 12
Burkat, Filice, Niestoja
Pokaż więcej
Łukasz Jakub Pergoł
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(11,69%)
Krystyna Wasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
223
(53,22%)
Łukasz Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA DZIAŁDOWO"
68
(16,23%)
Piotr Zbigniew Bagiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
79
(18,85%)
Okręg 13
Drzazgi, Turza Wielka
Pokaż więcej
Jacek Kazimierz Szudrewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
180
(63,83%)
Magdalena Niewiadomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA WIEŚ
13
(4,61%)
Marek Wojciech Waśkowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(31,56%)
Okręg 14
Kisiny, Malinowo
Pokaż więcej
Kamila Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA CHYLIŃSKIEGO
58
(18,83%)
Zbigniew Boćko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(8,12%)
Mateusz Wiszowaty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
183
(59,42%)
Regina Ziółkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MOJA WIEŚ
9
(2,92%)
Jacek Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
33
(10,71%)
Okręg 15
Grzybiny, Myślęta
Pokaż więcej
Sylwia Lemańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTIANA CHYLIŃSKIEGO
69
(46,62%)
Agnieszka Aneta Ogrodowczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(22,30%)
Paweł Saturnin Jabłonowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
36
(24,32%)
Andrzej Szczygielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE PERSPEKTYWY
10
(6,76%)