Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Płośnica obejmujące ulice: Bartłomieja Rusina, Kościelna Nr 6, 8, 10, 12, Kościelna od Nr 35 do Nr 81, Kwiatowa, Lipowa, Ks. Sylwestra Kończala, Nowa, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
Kazimierz Jarosław Kiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
53
(23,25%)
Sylwia Bagniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
118
(51,75%)
Włodzimierz Władysław Wasiek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
57
(25,00%)
Okręg 2
Sołectwo Płośnica obejmujące ulice: Dworcowa, Działdowska, Leśniczówka, Młyńska, Rabusiewo, Sasorowo, Kościelna od Nr 1 do Nr 34 z wyłączeniem Nr 6, 8, 10, 12.
Pokaż więcej
Jerzy Józef Duda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(48,54%)
Michał Breski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
123
(51,46%)
Okręg 3
Sołectwa: Gralewo i Murawki
Pokaż więcej
Krzysztof Kornelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo Turza Mała
Pokaż więcej
Marian Zaremba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(14,02%)
Marek Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
92
(85,98%)
Okręg 5
Sołectwo Gródki obejmujące miejscowość Gródki od Nr 1 do Nr 51B oraz numery od 93 do końca, z wyłączeniem Nr 113
Pokaż więcej
Stanisław Orłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
62
(32,46%)
Karol Dziombowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
129
(67,54%)
Okręg 6
Sołectwo Gródki obejmujące miejscowość Gródki od Nr 52 do Nr 92 oraz Nr 113 oraz Sołectwo Prioma
Pokaż więcej
Sebastian Zawadzki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(27,66%)
Anita Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
60
(31,91%)
Tomasz Gajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
76
(40,43%)
Okręg 7
Sołectwa: Przełęk, Przełęk Kościelny, Przełęk Mały
Pokaż więcej
Grzegorz Józef Maciejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
109
(67,70%)
Stanisław Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
52
(32,30%)
Okręg 8
Sołectwo Rutkowice
Pokaż więcej
Piotr Roman Smyczyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(18,97%)
Mirosława Bernadeta Żuchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
94
(81,03%)
Okręg 9
Sołectwo Skurpie
Pokaż więcej
Zenon Stanisław Łużewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"
56
(40,58%)
Dorota Borkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
82
(59,42%)
Okręg 10
Sołectwo Niechłonin obejmujące miejscowość Niechłonin od Nr 1 do Nr 49 oraz Sołectwo Gruszka
Pokaż więcej
Anna Małgorzata Truszkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(43,08%)
Krzysztof Jacek Pszenny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
74
(56,92%)
Okręg 11
Sołectwo Niechłonin obejmujące miejscowość Niechłonin od Nr 50 do końca
Pokaż więcej
Wioletta Anna Stańczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(41,62%)
Zbigniew Zenon Skonieczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
108
(58,38%)
Okręg 12
Sołectwo Jabłonowo
Pokaż więcej
Mirosława Jarzynka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(28,43%)
Kazimierz Dramiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
141
(71,57%)
Okręg 13
Sołectwo Zalesie
Pokaż więcej
Damian Lemański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(56,57%)
Marek Mątowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
76
(43,43%)
Okręg 14
Sołectwo Wielki Łęck
Pokaż więcej
Renata Janowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(39,31%)
Paweł Psiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
105
(60,69%)
Okręg 15
Sołectwo Mały Łęck
Pokaż więcej
Bożena Czepek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(28,30%)
Jerzy Antoni Miler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
76
(71,70%)