Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatCzarna Białostocka, ulice: Bolesława Prusa1, 2, 3, 4, Marii Konopnickiej 1, 2, 3, 5; Henryka Sienkiewicza 1a, 1b, 1c, 3; Sportowa 1
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarna Białostocka, ulice: Henryka Sienkiewicza 1, 2, 5; Żeromskiego 1; Bolesława Prusa 5, 6
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarna Białostocka, ulica: Stefana Żeromskiego 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 14
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarna Białostocka, ulice: Białostocka, Babilka, Borówkowa, Gołębia, , Jagodowa, Jeżynowa, Kosińskiego, Malinowa, Myśliwska, Poziomkowa, Rybacka, Świętego Huberta, Zagórna, Zamiany, Żurawinowa oraz leśniczówka Czumażówka, Horodnianka, Straż
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarna Białostocka, ulica: Henryka Sienkiewicza 10; Sosnowa 2A, Torowa 11, 13, 15, 28;
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarna Białostocka, ulica: Henryka Sienkiewicza 4, 6, 7, 7a, 8, 9
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarna Białostocka, ulica: Henryka Sienkiewicza 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Torowa 9A , 9B
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarna Białostocka, ulice: Ogrodowa, Tartaczna, Romualda Traugutta 3, 3A, 3B, 3C, 5, 5A, 7
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarna Białostocka, ulice: Adama Mickiewicza, Bolesława Chrobrego, Jastrzębia, Juliusza Słowackiego, Ignacego Krasickiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mieszka I, Sosnowa – budownictwo jednorodzinne, Spółdzielcza, Szkolna, Torowa – budownictwo jednorodzinne, Romualda Traugutta – budownictwo jednorodzinne, Wiosenna, Józefa Wybickiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarna Białostocka, ulice: Cicha, Ciepła, Dolna, Gustawa Dreszera, Gęsia, Kolejowa, Tadeusza Kościuszki, Łąkowa, Ochotnicza, Elizy Orzeszkowej, Piękna, Pogodna, Polna, Słoneczna, Sokólska, Spokojna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarna Białostocka, ulice: Brzozowa, Brzozowy Mostek, Jana Czajkowskiego, Dębowa, Fabryczna, Grabowa, Jesionowa, Klonowa, Kościelna, Leśna, Parkowa, Świerkowa, Wrzosowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Czarna Białostocka, ulice: Akacjowa, Bukowa, Chabrowa, Gajowa Jerzego Bromboszcza, Jodłowa, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Leszczynowa, Makowa, Marszałkowska, Modrzewiowa, Młynowa, Olchowa, Podleśna, Różana, Skórzana, Tulipanów, Wierzbowa, Zielona oraz Machnacz, Rogoziński Most, Wilcza Jama
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Gminy w skład której wchodzi miejscowość Czarna Wieś Kościelna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Gminy, w skład której wchodzą miejscowości: Burczak, Chmielnik, Dworzysk, Karczmisko, Klimki, Kosmaty Borek, Krzyżyki, Lacka Buda, Ogóły, Oleszkowo, Podratowiec, Ratowiec, Ruda Rzeczka, Wólka Ratowiecka, Złota Wieś, Złotoria
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Część Gminy, w skład której wchodzą miejscowości: Brzozówka Koronna, Brzozówka Strzelecka, Brzozówka Ziemiańska, Jezierzysk, Łapczyn, Niemczyn, Osierodek, Przewalanka, Zamczysk, Zdroje
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów