Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Brzeźnica Leśna
Pokaż więcej
Maria Ewa Listosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(47,06%)
Paweł Piotr Malesa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(52,94%)
Okręg 2
Tomasz Józef Wiącek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 3
Niedźwiada-Kolonia
Pokaż więcej
Mateusz Kubera
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
144
(62,07%)
Mariusz Sokół
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
88
(37,93%)
Okręg 4
Sławomir Smoliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(44,27%)
Witold Mitura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(55,73%)
Okręg 5
Brzeźnica Bychawska
Pokaż więcej
Grzegorz Franciszek Stanisławski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(57,27%)
Jolanta Jakubowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(42,73%)
Okręg 6
Brzeźnica Bychawska-Kolonia
Pokaż więcej
Piotr Żytkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
138
(69,35%)
Krzysztof Stanisław Szysiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(30,65%)
Okręg 7
Zabiele Zabiele-Kolonia
Pokaż więcej
Jan Piotr Pękala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
125
(59,81%)
Bogusław Jan Wróbel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(40,19%)
Okręg 8
Stanisław Okólski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 9
Tarło-Kolonia
Pokaż więcej
Paweł Wiśniowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(44,20%)
Danuta Wiesława Woźniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(39,29%)
Mariusz Barszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA KOLONII TARŁO
37
(16,52%)
Okręg 10
Pałecznica (od nr 1 do numeru 124 z ozn. literowym)
Pokaż więcej
Łukasz Marek Granat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
123
(52,34%)
Paweł Lisek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(31,06%)
Ryszard Gdula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO
39
(16,60%)
Okręg 11
Pałecznica (od numeru 125 do końca)
Pokaż więcej
Tomasz Tomasiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
130
(77,38%)
Monika Anna Gąsior
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(22,62%)
Okręg 12
Pałecznica-Kolonia, Klementynów
Pokaż więcej
Emil Paweł Matyjaszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(52,41%)
Andrzej Tchórz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(47,59%)
Okręg 13
Brzeźnica Książęca
Pokaż więcej
Bogdan Piesta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
143
(63,84%)
Mariola Krupa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(36,16%)
Okręg 14
Brzeźnica Książęca-Kolonia
Pokaż więcej
Anna Katarzyna Daszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
128
(75,74%)
Krystyna Chmielewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(24,26%)
Okręg 15
Górka Lubartowska
Pokaż więcej
Jerzy Szczęch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(42,98%)
Marek Wróbel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
134
(57,02%)