Tabela:
Tabela:
1. Pogoń Lębork 16 39 37-9
2. Bytovia II Bytów 16 37 34-13
3. Czarni Czarne 16 35 44-19
4. Piast Człuchów 16 27 22-13
5. Polonez Bobrowniki 16 25 36-29
6. Gryf II Słupsk 16 25 28-21
7. Chrobry Charbrowo 16 22 35-25
8. Urania Udorpie 16 22 32-30
9. Anioły Garczegorze 16 21 23-25
10. Diament Trzebielino16 16 24-26
11. Skotawia 16 16 14-34
12. Sparta Sycewice 16 12 20-33
13. MKS Debrzno 16 9 19-56
14. SwePol Link 16 8 18-53
Coraz trudniejsza staje się sytuacja Sparty. Sycewiczanie przegrali niezwykle istotny mecz z charbrowskim Chrobrym i są poważnie zagrożeni degradacją do klasy A.
Gryf II Słupsk - MKS Debrzno 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Bartłomiej Dziuban (70), 2:0 Sebastian Kamiński (84)
Gryf II: Mulawa, Marciniak, Wesołowski (46 Szpiter), Snochowski, Schulz, Rudzikiewicz, Piekarski, Gorzała, Andrychowski (66 Dziuban), Wiśniewski (75 Borkowski), Pytlak (46 Kamiński).
MKS: Paciorek, Wojciech Taras, Marek, Maślanyk (75 Marek Michalski), Karpowicz, Romanowski (58 Łukasz Dudzic), Władyczak, Płóciennik, Andrzej Taras, Dudek (52 Lica), Kustra (64 Litwiniuk).
Pogoń Lębork - Skotawia Dębnica Kaszubska 5:0 (5:0)
Bramki: 1:0 Grzegorz Kowalski (3), 2:0 Oskar Jasiński (rzut karny - 31), 3:0 Kacper Markowski (36), 4:0 Markowski (37), 5:0 Markowski (39)
Pogoń: Skrzypczak, Kultys, Jasiński, Godlewski, Kołucki, Wolszlegier, Iwosa (89 Malek), Kowalski, Stankiewicz, Musik (62 Witkowski), Markowski (83 Kijek).
Skotawia: Misiura (70 Smutek), Cyman, Krzysztof Data (72 Jenczyk), Krystian Data, Gruszowski, Owczarek, Piechna, Jączyński, Kowalczyk (60 Terkiewicz), Kass, Żukowicz.
Czarni Czarne - SwePol Bruskowo Wielkie 4:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Łukasz Kościan (10), 2:0 Kościan (58), 3:0 Roman Sztuba (62), 4:0 Sztuba (67).
Czarni: Celiński, Kopiszka (82 Purgał), Grzegorz Kozanko, Żmuda-Trzebiatowski, T. Spryszyński (66 Zych), Łacko (73 Kubala), Damian Adamczyk (46 Pudzianowski), Wnuk-Lipiński, Karol Kozanko, Sztuba, Kościan.
SwePol Link: Więcek, Paweł Klimczuk, Szudobaj, Topel (80 Bagiński), Gocejna, Dłuski (33 Stolarski), Giersz (66 Bilicki) , Sokołowski, Zagórowski, Żeleznow, Przytuła (46 Mateusz Mytych).
Polonez Bobrowniki - Diament Trzebielino 3:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Tomasz Perkowski (30), 2:0 Krzysztof Maciąg (34), 2:1 Rafał Kępa (rzut karny - 44), 3:1 Perkowski (82).
Polonez: P. Kurczaba, Nowyj (75 Górski), Kamiński, Czarnuch, Dusza (64 Ostrowski), Maciąg (50 Barański), Pawłowski, Pietruszewski, Skórcz, Perkowski, Wojciechowski (89 Radosław Pałucki).
Diament: Nowik, Przybylski, Korniak, Narloch, Rapita (55 Borowiński), Kania (84 Patryk Kępa), Szada-Borzyszkowski, Grzybek, Żukowski (36 Suchta - 80 Reclaw), Rafał Kępa, Beger.
Sparta Sycewice - Chrobry Charbrowo 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Marcin Krzyżanowski (42), 0:2 Bartosz Jabczyk (60).
Sparta: Strzelecki, Woźniak, Zb. Jęcek, Szynkielewski, Ogórek, Marek Wasiak, Stasiak (78 Krzyżaniak), Nitsche, Rafał Wasiak, Adkonis (51 Białek), Sitarczyk (63 Głębocki).
Chrobry: Monczak, D. Wroński, Drzazgowski, Kiełtyka, Kachelski, Lodziński (78 Tomasz Krzyżanowski), Jabczyk (89 Juniewicz), Marcin Krzyżanowski, Stefański (82 Mikłaszewicz), Jarosław Janiszek (46 Żółtowski), Gaffke.
Piast Człuchów - Drutex-Bytovia II Bytów 0:0
Piast: Rafalski, Wójcik, Michalski, Urbaniak, Nawacki, Pencarski (68 Raźny - 82 Drążek), Świadek, Łukaszuk, Gorzelańczyk (77 Jelonkiewicz), Czarnowski, Bojk (46 Maciej Klimowicz).
Bytovia II: Wolski, Galikowski, Toczek, Wardyn, Maciejewski, Sabisz, Kwasigroch, Piechowski, Chylewski, Bronka (46, Jabłoński), Kapeluch (46 Dawid Fusiek).
Anioły Garczegorze - Urania Udorpie 4:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Marek Świtała (rzut wolny - 14), 2:0 Maciej Syldatk (60), 3:0 Cezary Plichta (81), 4:0 Świtała (rzut karny - 82).
Anioły: Wojtowicz, Gołąbowicz (89 Paweł Mielewczyk), Jan Syldatk, Maciej Syldatk (90 Śliwiński), Żółć, Ł. Łapigrowski, Świtała, Piotrowski (15 Partyka), Strześniewski (82 Lawrenc), Nowocień, Plichta.
Urania: Hinc, Tomasz Mielewczyk, Augustynowicz, Gut, Turzyński, Miąskowski (63 Chojnacki), Artur Śmigiel, Kiełpiński, Kuczkowski, Grabowski, Krzysztof Zblewski (75 Skrzeczyna).
KLASA A
Grupa I
Wyniki: KS Damnica - Echo Biesowice 2:0 (1:0), Wybrzeże Objazda - Granit Kończewo 1:2 (0:2), Rowokół Smołdzino - LKS Łebunia 0:0, Leśnik Cewice - Garbarnia Kępice 0:4 (0:2), Unia Korzybie - Jantaria Pobłocie 1:3 (0:2), Błękitni Główczyce - Barton Barcino 1:4 (0:2).
1. Echo Biesowice 13 31 50-19
2. Wybrzeże Objazda 13 29 35-18
3. Granit Kończewo 13 24 30-16
4. KS Damnica 13 21 37-38
5. Barton Barcino 13 20 28-25
6. Jantaria Pobłocie 13 17 28-32
7. Rowokół Smołdzino 13 17 22-26
8. Leśnik Cewice 13 17 21-27
9. Unia Korzybie 13 14 26-41
10. Błękitni Główczyce 13 14 21-38
11. Garbarnia Kępice 13 8 25-30
12. LKS Łebunia 13 8 19-32
Grupa II
Wyniki: Dąb Kusowo - GKS Kołczygłowy 1:1 (0:1), Start Miastko - Prime Food Brda Przechlewo 1:3 (0:1), Koral II Dębnica - Granit Koczała 3:1 (1:1), Myśliwiec Tuchomie - Orkan Gostkowo 1:3 (1:3), Kaszubia Studzienice - Sokół Wyczechy 3:1 (3:0), Drzewiarz Rzeczenica - Dolina Gałąźnia Wielka 1:2 (0:1).
1. Prime Food Brda 13 37 45 - 10
2. Drzewiarz Rzeczenica 13 28 29 - 11
3. Orkan Gostkowo 13 26 28 - 18
4. Start Miastko 13 26 29 - 20
5. Granit Koczała 13 19 30 - 23
6. Koral II Dębnica 13 19 29 - 25
7. Kaszubia Studzienice 13 16 23 - 25
8. Dolina Gałąźnia Wlk. 13 16 23 - 37
9. Dąb Kusowo 13 12 19 - 31
10. GKS Kołczygłowy 13 10 15 - 32
11. Sokół Wyczechy 13 7 11 - 25
12. Myśliwiec Tuchomie 13 7 13 - 37
KLASA B
Grupa I
Bardzo wysoko wygrali piłkarze lidera tej grupy Słupi Kobylnica z ostatnim w tabeli zespołem Victorią Słupsk, bo aż 11:1. Trzy gole, czyli klasycznego hattricka zdobył Roman Bogdzia, wciąż aktywny zawodnik, który strzelał gole dla Gryfa Słupsk w II lidze w latach 1981 - 1983.
Wyniki: Słupia Kobylnica - Victoria Słupsk 11:1 (7:0), KS Włynkówko - Inter Świerzenko - goście nadal nie uregulowali opłat licencyjnych, mecz się nie odbył, Słupia Charnowo - Szansa Siemianice 4:2 (3:0), Sokół Kuleszewo - Studnica Przytocko 3:3 (1:2)
1. Słupia Kobylnica 11 30 54-9
2. KS Włynkówko 10 23 36-8
3. Sokół Kuleszewo 11 20 39-20
4. Bistal Machowino 10 20 26-11
5. Słupia Charnowo 11 18 25-23
6. Słupia Kwakowo 10 17 21-9
7. Studnica Przytocko 11 9 20-31
8. Inter Świerzenko 10 7 12-30
9. Szansa Siemianice 11 7 18-37
10. Victoria Słupsk 11 0 9-82
Grupa II
Stal Jezierzyce - lider nie miał problemów ze zwycięstwem w Siemirowicach.
Wyniki: SSPN Malczkowo - Pomorze II Potęgowo 4:2 (3:1), Start Łebień - Błękitni Motarzyno 1:3 (0:2), Skotawa Budowo - WKS Nożyno 6:1 (3:1), Sokół Szczypkowice - Krokusy Stowięcino 1:1 (1:0), Baza 44 Siemirowice - Stal Jezierzyce 1:5 (0:4), GTS Czarna Dąbrówka - Smoki Podole Małe 0:2 (0:1).
1. Stal Jezierzyce 13 29 28 - 7
2. Sokół Szczypkowice 13 28 42 - 24
3. Błękitni Motarzyno 13 27 40 - 13
4. SSPN Malczkowo 13 27 32 - 14
5. Start Łebień 13 23 23 - 16
6. Skotawa Budowo 13 19 29 - 23
7. GTS Czarna Dąbr. 13 18 18 - 17
8. Baza 44 Siemirowice 13 13 25 - 34
9. Pomorze II Potęgowo 13 12 21 - 31
10. Krokusy Stowięcino 13 11 14 - 36
11. Smoki Podole Małe 13 7 12-31
12. WKS Nożyno 13 6 11-49
Grupa III
Wyniki: Magic Niezabyszewo - Juve Uniechów 7:0 (1:0), Victoria Szczytno - Stegna Parchowo 0:0, Lipniczanka Lipnica - Czarni II Czarne 3:1 (2:0), Zorza Słosinko - Arkonia Pomysk Wielki 2:2 (1:1), Zawisza Borzytuchom - Grom Nakla 2:1 (1:1).
1. Zawisza Borzytuchom 12 31 44 - 13
2. Lipniczanka Lipnica 11 24 31 - 19
3. Zorza Słosinko 12 22 36 - 26
4. Arkonia Pomysk Wlk. 12 19 29 - 22
5. Czarni II Czarne 12 16 38 - 25
6. Victoria Szczytno 12 16 20 - 23
7. Juve Uniechów 12 13 16 - 40
8. Magic Niezabyszewo 12 11 17-18
9. Grom Nakla 12 11 16 - 23
10. Stegna Parchowo 12 11 23-37
11. Victoria Dąbrówka 11 7 17 - 47
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?