Złotka zagrały ostatni mecz na igrzyskach

Było ciężko, było wyrównanie, ale jednak Polki nie sprostały Amerykankom. Przegrały w tie breaku i odpadły z turnieju.

Pierwszy set należał do Polek: 25:18. Amerykanki są trudne, ale nasze zawodniczki dobrze blokują i w drugiej połowie seta wyraźnie prowadzą.

Kolejny set nie należy już do nas - 21:25.

Powrót formy Złotek. W trzecim secie Amerykanki nie potrafią przeskoczyć naszych siatkarek w punktach. A w czwartym secie było już na odwrót - to Amerykanki zdobywały punkty, a polskie siatkarki bez skutki próbowały wyrównać - 19:25.

Tie break. Polki i Amerykanki idą łeb w łeb. Po świetnym początku przeciwniczki zaczęły nas doganiać i znów dramatyzm na boisku. Skowrońska znakomicie serwuje i remisujemy. Ale to nasze ostatnie punkty w tym meczu.

Amerykanki wygrywają tie breaka 13:15.