Zwycięstwa Pogoni Lębork i Jantara Ustka w IV lidze

Jarosław StencelZaktualizowano
Pogoń Lębork
Pogoń Lębork pokonała niedawnego lidera. Jantar Ustka nie dał szans Lipniczance Lipnica, ale dopiero po przerwie.

W Lęborku w 25. minucie spotkania Pogoń miała stały fragment gry, goście skontrowali i zdobyli gola. Następnie wyrównał Jeruć po indywidualnej akcji i po zagraniu Atanackovicia. Do przerwy jeszcze trzy sytuacje Pogoni. Piłka trafiła w poprzeczkę, którą wybijali z linii bramkowej goście. Po przerwie Labuda źle piąstkował piłkę, próbował naprawić błąd i poturbował zawodnika gości, dzięki czemu Cartusia wyrównała z karnego. Zwycięski gol po akcji Kwaśnik - Atanacković i Miszkiewicz strzelił głową na wagę trzech punktów.

W Lipnicy Jantar strzelał po przerwie. Szybkie kontry pozwoliły gościom na okazałe zwycięstwo. Pięknego gola z 20 metrów zdobył K. Dawid.

Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 0:6 (0:0)

Bramki: 0:1 Bartłomiej Oleszczuk (55), 0:2 Maciej Miecznikowski (58), 0:3 Bartłomiej Oleszczuk (60), 0:4 Maciej Miecznikowski (72), 0:5 Kacper Dawid (78), 0:6 Maciej Miecznikowski (89)

Lipniczanka: Oleszkiewicz - Kuik-Studziński, Czajkowski, Pranczk, Pufelski, Chylewski, Chojnacki, Szultka, Kropidłowski, Górski, Rzepiński.

Jantar: P.Wójcik - Fedorow, Sadowski, Granosik, M.Dawid, Łukasik, Sienkiewicz, K.Dawid, Oleszczuk (80 Juśkiewicz), Żebrowski (82 Hyjek), Miecznikowski.

Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 3:2 (2:1)

Bramki: 0:1 Marcin Adamkiewicz (25), 1:1 Michał Jeruć (32), 2:1 Wiktor Miotk (33), 2:2 Marcin Adamkiewicz (55-karny), 3:2 Gracjan Miszkiewicz (79-głową)

Pogoń: Labuda - Kochanek, Musuła (74 Dobek), Kostuch, Kliński, Miotk (85 Michor), Siłkowski, Jeruć, Iwański (60 Kwaśnik), Atanacković (90 Janowicz), Miszkiewicz.

polecane: FLESZ: EURO 2020 - Polacy z rekordową premią za awans

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.