Cheerleaders Maxi zatańczyły podczas meczu ze szczecińskimi Wilkami (zdjęcia)

Łukasz Capar
Cheerleaders Maxi zatańczyły podczas meczu ze szczecińskimi Wilkami
Cheerleaders Maxi zatańczyły podczas meczu ze szczecińskimi Wilkami Łukasz Capar
W ramach 23 kolejki Energa Basket Ligi, Grupa Sierleccy Czarni Słupsk zmierzyła się w słupskiej hali Gryfia z rewelacyjnymi King Wilkami Morskimi Szczecin. Bardzo dobra gra gości w drugiej połowie spotkania spowodowała, że przyjezdni wygrali 83:66. Tym samym koszykarze ze Szczecina rozgościli się na pozycji lidera.

W przerwach między kwartami meczu popis tanecznych umiejętności dały słupskie cheerleaderki. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin 66:83 (16:16, 18:20, 12:24, 20:23)

Grupa Sierleccy Czarni: Billy Ivey 18, Paweł Leończyk 12, Jakub Schenk 10, Bartosz Jankowski 7, David Dielo 6, Jakub Musiał 6, De'quon Lake 4, Shavon Coleman 3, Michał Chyliński 0.

King: Zac Cuthbertson 18, Phil Fayne 17, Filip Matczak 12, Tony Meier 12, Andrzej Mazurczak 9, Kacper Borowski 7, Bryce Brown 6, Mateusz Kostrzewski 2, Maciej Żmudzki 0, Konrad Szymański 0, Aleksander Wiśniewski 0.