Drutex-Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 1:1 (1:0)

fen
Drutex-Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 1:1 (1:0) Drutex-Bytovia Bytów
W meczu I ligi piłkarze Druteksu-Bytovii zremisowali z Chojniczanką Chojnice 1:1 (1:0).

Prowadzenie dla bytowian zdobył Charles Nwaogu w 37. minucie. Do wyrównania doprowadził Maciej Rogalski w 71. minucie. Dla bytowian było to 12. remis w rozgrywkach.

Drutex-Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice (zapis blogowy relacji)

Mariusz Pawlak (Chojniczanka Chojnice): Jeśli chodzi o cały mecz to nie było to porywające widowisko. Zarówno my, jak i Drutex-Bytovia zdawaliśmy sobie sprawę, że punkty są bardzo potrzebne. Po trzech porażkach nie przyjechaliśmy do Bytowa, żeby stanąć i tylko się bronić. Był pomysł na czwartkowy mecz - mieliśmy grać dużo piłek za linię obrony, ale nam to nie wychodziło. Wiemy w jakiej sytuacji jesteśmy. Nie można jednak robić tragedii, a najbliższe mecze po prostu wygrywać. Naszym dużym problemem jest to, że przeciwnik zawsze strzela nam pierwszego gola, a my później musimy gonić wynik.

Tomasz Kafarski (Drutex-Bytovia): Nie mam najlepszego humoru, bo straciliśmy dwa punkty. Nie przypominam sobie, żebyśmy w tej rundzie grali tak w piłkę i mieli taką przewagę. Mieliśmy wiele piłek, które mogły skończyć mecz. Chojniczanka wykorzystała moment nieuwagi i strzeliła bramkę. My nie mieliśmy za dużo naboi. Martwi, że mecz, który był ewidentnie do wygrania to my go remisujemy. Po stracie gola moi zawodnicy przeżyli duży moment zawodu. Wydaje mi się, że ciągle kontrowaliśmy przebieg spotkania. Zrobiło się niebezpiecznie, bo Chojniczanka po strzeleniu bramki zdobyła drugi oddech, a my musieliśmy być czujni do samego końca.