Drutex-Bytovia Bytów pokonał koszalinian [zdjęcia]

Krzysztof Piotrkowski
W ósmym sparingu pierwszoligowy Drutex-Bytovia był minimalnie lepszy od trzecioligowej Gwardii. Końcowy wynik 1:0 dla bytowian.

Mecz odbył się w Słupsku. Dla bytowian bramkę zdobył w 75. minucie Łukasz Wróbel, który wykorzystał rzut karny. W zespole z Bytowa testowany był Hiszpan Franciso Gonzalez, który popisał się celnymi podaniami i techniką.

Drutex-Bytovia: I połowa - Szromnik, Bielak, Cseh, Opałacz, Kamiński, Monterde, Fran Gonzalez, Rzuchowski, Serafin, Klichowicz, Ploj; II połowa - Bieszczad, Wróbel, Krzysztof Bąk, Wilczyński, Modelski,Wilk, Gonzalez, Poczobut, Mandrysz, Wolski (72 Lachowicz), Jakub Bąk.

Gwardia: Hartleb (46 Dulewicz), Dondera (75 Chać), Wojciechowski, Stańczyk (65 Bany), Maciąg (75 Sobiegraj), Shimmura, Majtyka (80 Sidor), Szubert, Ziętarski, Brzeziański, Przyborowski (71 Martofel).