IV liga: Chojniczanka - Brda Przechlewo 5:2, Koral Dębnica - Orzeł 1:2

Piłkarze Brdy mieli okazję do radości jedynie w I połowie.
Piłkarze Brdy mieli okazję do radości jedynie w I połowie. Fot. Głos Pomorza/archiwum
Chojniczanka musiała się mocno spiąć, by zainkasować trzy punkty. Do przerwy powiało niespodzianką w Chojnicach, gdzie aktualny lider przegrywał z Prime Food Brdą.

Chojniczanka Chojnice - Prime Food Brda Przechlewo 5:2 (1:2).

Bramki: 0:1 D. Szopiński (8), 0:2 D. Szopiński (38), 1:2 Borowski (rzut karny - 42), 2:2 Borowski (rzut wolny - 48), 3:2 Malinowski (51), 4:2 Pestka (58), 5:2 Steinborn (72).

Prime Food Brda: Celiński (56 Schmidt), Żmuda-Trzebiatowski - ż.k., Pawełek, K. Myszka, Błaszczak, Kopot (59 Rudnik), Król, Czarnotta - ż.k. (67 Tomaszewski), Klimowicz (67 Kierski), D. Szopiński, Pilarski - ż.k.
Piłkarze beniaminka z Dębnicy nie byli pocieszeni wynikiem. Koral uległ Orłowi Trąbki Wielkie rożnicą jednej bramki.

Koral Dębnica - Orzeł Trąbki Wielkie 1:2 (0:1).

Bramki: 0:1 Piotrowski (11), 1:1 Karasiński (74), 1:2 Ciarczyński (77).

Koral: Tandecki, Michalski, Cyzman (78 R. Żukowski), Kaczmarek, G. Dowksza - ż.k., Wachnik, Szada-Borzyszkowski, Karasiński, Bulwan, K. Bednarek (65 Kulczyk), Lewicki.

Pozostałe wyniki: Lechia II - Pomezania 2:1 (1:0), Wisła - TKP 1:0 (0:0), Start - Powiśle 2:1 (1:1), GTS - Czarni 1:1 (1:0), Gryf - Murkam 1:2 (1:1).