IV liga: Kolejne zwycięstwa Aniołów, Gryfa Słupsk i Pogoni Lębork. Remis Jantara

Jantar Ustka zremisował 1:1
Jantar Ustka zremisował 1:1 Łukasz Capar
W Ustce spotkanie świetnie rozpoczęło się dla gospodarzy. Strzelał Bartłomiej Oleszczuk, bramkarz odbił piłkę, którą przejął Kamil Wójcik i zdobył gola.

Kwadrans potem Bartłomiej Wojtanowski faulował Krystiana Opłatkowskiego. Nie zdołał go jednak pokonać Borski. Kolejnego rzutu karnego Wojtanowski już jednak nie zdołał wybronić. Po przerwie dużo polotu w grę Jantara dał Piotr Lisowski. Nieźle strzelał też Mariusz Karpiński. Na początku II połowy jego próbę wybronił bramkarz, a w ostatniej akcji przestrzelił minimalnie głową.

Jantar Ustka - Wikęd Luzino 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Kamil Wójcik (3), 1:1 Krystian Opłatkowski (38-karny)

19 - Bartłomiej Wojtanowski broni rzut karny wykonywany przez Macieja Borskiego

Jantar: Wojtanowski - Jędrasik (66 Żebrowski), Wańdzio, Granosik, Budziński, K.Dawid, M.Dawid, Oleszczuk (46 Karpiński), Sienkiewicz (46 Szabat), Miecznikowski (46 Lisowski), K.Wójcik.

Kolejne trzy punkty za to zdobyły trzy inne nasze drużyny. W Kartuzach gryfici pokonali Cartusię 3:1. Najpierw Kamil Gołębiewski dalekim wyrzutem z ręki uruchomił Oskara Zielińskiego. Piłka odbiła się od murawy i na natychmiastowy strzał z 30 metrów zdecydował się słupski pomocnik. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. Następnie na lewej stronie piłkę przejął Patryk Dąbrowski. Zszedł do środka, minął obrońcę i uderzył po dłuższym słupku. W 55. minucie miejscowy bramkarz sfaulował Damiana Mikołajczyka poza polem karnym i ujrzał czerwoną kartkę. W 88. minucie Kacper Bednarczyk dograł do Bartłomieja Nałęcza, który minął bramkarza. W Chojni-cach najpierw był rzut karny za zagranie ręką. Potem Tomasiewicz najpierw uderzył głową, a następnie dobił swój strzał. W Gdyni w 37. minucie Iwański pokonał z piłką pół boiska mijając jak tyczki zawodników Arki, by następnie precyzyjnie podać do Formeli, który huknął w długi róg.Po przerwie po wolnym piłka odbiła się od zawodnika Arki II i trafiła pod nogi Formeli, który ponownie pokonał Witana. Następnie w polu karnym faulował Lachowski, a później rywala z Gdyni podcinał Kozerkiewicz.

Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Oskar Zieliński (17), 0:2 Patryk Dąbrowski (31), 1:2 Paweł Rypel (81), 1:3 Bartłomiej Nałęcz (88)

Gryf: Gołębiewski - D.Więckowski, W.Barnik, Hołowienko, Gołojuch, Dąbrowski (71 K.Bednarczyk), Jendruch (65 Piechowski), Piekarski, Zieliński (88 Ronowski), D.Mikołajczyk (71 Sz.Mytych), Majcher (46 Nałęcz).

Chojniczanka II Chojnice - Anioły Garczegorze 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Michał Choszcz (45-karny), 0:2 Filip Tomasiewicz (73)

Anioły: Mayer - Ł.Łapigrowski, Drzazgowski, Wojda (46 Ryuta Katsura), B.Tomasiewicz, F.Tomasiewicz (88 Pawlik), Choszcz, Staszczuk, D.Formela (46 Syldatk), Smolarek, Słumiński (66 Godula).

Arka II Gdynia - Pogoń Lębork 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Artur Formela (37), 0:2 Formela (49), 0:3 Przemysław Kostuch (81-karny), 1:3 Bartosz Kamiński (86-karny)

Pogoń: Młynarczykowski - Janowicz, Kostuch, Siłkowski, Kochanek, Kwaśnik (57 Kozerkiewicz), Musuła, Miotk, Atanacković, Iwański (87 Choszcz), Formela.

Pozostałe wyniki 4. kolejki IV ligi: Jaguar Gdańsk - Stolem Gniewino 0:1, Gwiazda Karsin - Grom Nowy Staw 1:1, GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 0:6, Wierzyca Pelplin - Gedania Gdańsk 0:1, Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 2:1, Sokół Zblewo - MKS Władysławowo 1:2. Pauza Lechia II Gdańsk. Z poprzedniej kolejki: Sokół - Jaguar 3:4.