Juniorzy Energii Laminopol podejmowali Gdyńską Akademię Koszykówki [ZDJĘCIA]

Redakcja
Blisko sprawienia niespodzianki byli juniorzy Energii Laminopol, którzy podejmowali na swoim parkiecie Gdyńską Akademię Koszykówki.

W meczu z faworyzowaną GAK Gdynia prowadzili do przerwy 11 punktami (38:27) dzięki bardzo dobrej grze w obronie. Trzecia kwarta zaczęła się od agresywnej obrony gości, którzy mieli przewagę warunków fizycznych. Wymusili dużą ilość strat i wysoko wygrali 3 kwartę (36:9). Mimo ambitnej postawy miejscowych, gdynianie kontrolowali do końca meczu wynik i wygrali 77:62. Pochwalić należy słupską drużynę za wyrównany pojedynek z liderem rozgrywek U17.