NOWE OSTRZEŻENIA MSZ. 15 niebezpiecznych krajów świata....

  NOWE OSTRZEŻENIA MSZ. 15 niebezpiecznych krajów świata. Sprawdź, których miejsc unikać w czasie podróży. MSZ wydaje oficjalne ostrzeżenia

  a.w.

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  NOWE OSTRZEŻENIA MSZ. 15 najbardziej niebezpiecznych krajów na wakacje 2018. Sprawdź, których miejsc unikać w czasie wakacyjnych wyjazdów
  1/17
  przejdź do galerii

  NOWE OSTRZEŻENIA MSZ. 15 najbardziej niebezpiecznych krajów na wakacje 2018. Sprawdź, których miejsc unikać w czasie wakacyjnych wyjazdów ©pixabay

  NOWE OSTRZEŻENIA MSZ. Niebezpieczne kraje, do których odradzamy podróż. Urlop to szczególny czas w roku, kiedy w końcu możesz odetchnąć od codziennego zgiełku i sztywnego harmonogramu. Sprawdź jakich miejsc unikać. MSZ na bieżąco publikuje ostrzeżenia dla podróżujących. Sprawdź najnowsze! Najbardziej niebezpieczne kraje, do których nie warto podróżować to często popularne kierunki. Sprawdź, żeby nie ryzykować.
  Lista najbardziej niebezpiecznych krajów jest aktualizowana na bieżąco przez polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Na listę trafiają kraje, w których odbywają się walki zbrojne, zamieszki i protesty, zagrożenia terrorystyczne czy niepokoje społeczne. To duże ułatwienie dla poszukujących pomysłu na wykorzystanie zaległego urlopu. Miejsca, co do których wydane zostało ostrzeżenie powinny się znaleźć na czarnej liście, przynajmniej do odwołania zagrożenie dla podróżnych.

  Nowe ostrzeżenia MSZ


  Ministerstwo Spraw Zagranicznych nie próżnuje.
  W lipcu i sierpniu wydało 7 nowych ostrzeżeń dla podróżnych. Większość to ostrzeżenia drugiego stopnia - ostrzeżenia przed podróżą. Jedno ma trzeci stopień - Nie podróżuj. Każdy stopień ostrzeżenia wiąże się z zagrożeniem, na każdy powinniśmy patrzeć z uwagą. Szczególnie, jeśli wakacje wykupiliśmy dużo wcześniej i nie da się już odwołać rezerwacji.

  Planujesz podróż? Niebezpieczne kraje 2018


  W czasie wypoczynku bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nie da się w pełni odpocząć, kiedy zagrożenie dla naszego życia i zdrowia jest realne. Niestety wiele popularnych kierunków podróży znajduje się na liście krajów, do których podróże są odradzane. Bądź na bieżąco i sprawdź jakie kraje znajdują się na czarnej liście.

  TOP15 najbardziej niebezpiecznych krajów na podróż  Zobacz galerię

  Bezpieczne podróżowanie - zarejestruj się w serwisie "Odyseusz"


  Każdą podróż czy to wakacyjną, zawodową czy też długoterminową warto zarejestrować w serwisie Ministerstwa Spraw Zagranicznych „Odyseusz”. To dodatkowy wentyl bezpieczeństwa, który w przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych, pozwoli na szybki kontakt w celu udzielenia niezbędnych informacji oraz pomocy. Dzięki "Odyseuszowi" otrzymasz także powiadomienia o zagrożeniach w kraju podróży, będziesz zawsze na bieżąco.  Rejestracja w serwisie "Odyseusz" trwa zaledwie 5 minut. Zgłoszenie swojego wyjazdu jest dobrowolne, ale ma same plusy, więc warto to robić przed każdym wyjazdem poza granice kraju.
  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polub nas na Facebooku

  Wideo

  Zdjęcia

  GP24 PLUS POLECAMY

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  Osobowość Roku 2018 - zgłoś swoje propozycje nominacji

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone

  NAJPOPULARNIEJSZY SPORTOWIEC i TRENER Głosowanie zakończone

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej