POKAŻ TALENT! Za nami finał głosowania w województwie

Akcja specjalna Pokaż Talent!
Wideo
od 16 lat
Śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie? Może robisz świetne zdjęcia lub masz inny, oryginalny talent? Zgłoś siebie lub swoje uzdolnione dziecko do naszej akcji. To może być pierwszy krok do kariery albo po prostu świetna zabawa i szansa na nagrody.
Wybierz kategorię - KLIKNIJ
Sprawdź wyniki i głosuj
Talent wokalny - soliści
Talent muzyczny - soliści
Talent wokalno-muzyczny - zespoły
Talent taneczny - soliści i pary
Talent taneczny - grupy
Talent niezwykły
Talent fotograficzny
Małe Talenty
- dzieci w wieku od 4 do 9 lat
Anioł Talentu
Instruktor Tańca Roku

______________________

Prezentujemy liderów rankingów

Poznaj uczestników, którzy dotychczas zdobyli najwięcej głosów! W kolejnych dniach będziemy rozmawiać z liderami rankingów w poszczególnych kategoriach, a ich wideoprezentacje będziemy publikować poniżej oraz na naszym fanpage'u na Facebooku.

Nikola Smutek

od 16 lat

_____________________

Każdy z nas ma jakiś talent - wyjątkową zdolność, dar. Można go rozwijać lub zmarnować. Często niestety pozostaje on nieodkryty. Czasem z braku czasu, czasem z powodu nieśmiałości, obawy przed wystąpieniami publicznymi, oceną innych i krytyką, a czasem tylko dlatego, że nie zdarza nam się okazja, szansa, aby pokazać, na co nas stać.

W wielkiej akcji POKAŻ TALENT! taką szansę ma każdy Cokolwiek robisz solo lub w grupie, gdziekolwiek mieszkasz, jakiekolwiek masz doświadczenie i niezależnie ile masz lat - możesz wziąć w niej udział.

Jak przesyłać zgłoszenie

Aby zgłosić siebie lub swoje dziecko do akcji POKAŻ TALENT!, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny przy wynikach głosowania w danej kategorii plebiscytu. W przypadku większości kategorii kluczowym elementem zgłoszenia jest filmik prezentujący talent.

To nie musi być profesjonalne nagranie czy film. Może to być amatorski, domowy, ale autentyczny filmik nagrany telefonem komórkowym, aparatem fotograficznym czy kamerą . Później wystarczy opublikować filmik w serwisie Facebook lub Youtube i link do niego wpisać w formularzu zgłoszeniowym (tu znajdziesz więcej informacji o tym, jak przygotować i przesłać wideo w ramach zgłoszenia - KLIKNIJ i przeczytaj).

Z powiatu na ogólnopolską scenę

Akcja będzie prowadzona w kilku etapach:

  • ZGŁOSZENIA - najpierw będziemy szukać talentów w każdym powiecie zapraszając Czytelników i internautów do przesyłania zgłoszeń do akcji
  • ELIMINACJE - w pierwszym etapie, w każdej kategorii, w głosowaniu publiczności, zostaną wybrane osoby i zespoły, które awansują do wojewódzkiego finału akcji zachowując zdobyte głosy
  • REGIONALNA GALA POKAŻ TALENT! - podczas imprezy uczestnicy finału wojewódzkiego akcji wystąpią na żywo przed widownią i odbiorą nagrody finansowe za awans do finału wojewódzkiego oraz nagrody specjalne od patronów i partnerów akcji
  • FINAŁ REGIONALNY - głosami publiczności spośród finalistów zostaną wybrane osoby i zespoły, które **będą reprezentować nasze województwo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza