Porażka Gryfa w Drawsku Pomorskim (wideo)

W meczu szóstej kolejki III ligi piłkarze Gryfa Słupsk doznali szóstej porażki.

Trener Grzegorz Bednarczyk tym razem zagrał piątką obrońców i wyglądało to solidnie. Gospodarze w 35 minucie trafili po strzale z dystansu w poprzeczkę. Jedynego gola spotkania zdobył głową po rzucie rożnym Kacper Stukonis w 76 minucie. Chwilę potem okazję na wyrównanie miał najlepiej grający w ekipie Gryfa Przemysław Rutkowski. Grzegorz Otocki jednak obronił. Na 2:0 mógł podwyższyć Konrad Mularczyk, ale tu z kolei dobrze spisał się 17-letni bramkarz Gryfa Mirosław Dybowski.

Drawa Drawsko Pomorskie - Gryf Słupsk 1:0 (0:0)
1:0 Kacper Stukonis (76-głową)

Żółta kartka: Stukonis
Widzów: 250 (20 ze Słupska)

Drawa: Otocki - Capek (90 Korczyński), Dzięgo, Kondraciuk, Jasitczak (81 Pedrycz), Mularczyk, Kozacki (61 D.Szymański), Wyganowski, Kozawa (90 Witoń), Owedyk, Stukonis.

Gryf: Dybowski - S.Schulz, Rutkowski, Bobrowski, Staniaszek, A.Kalinowski (46 K.Oblizajek), Kozłowski (81 D.Mikulski), Świdziński, Tofil (87 Kukliński), Dąbrowski (46 Ślusarz), Pytlak.

Kolejny mecz Gryf rozegra w Słupsku w sobotę o godzinie 16.00. Rywalem będzie Bałtyk Gdynia.