Puchar Polski: Bytovia Bytów - Dąb Dębno 2:3 po dogrywce (zdjęcia)

Minuty zabrakło, by Drutex-Bytovia przeszedł Dąb Dębno w Pucharze Polski i zagrał w kolejnej rundzie z Lechią Gdańsk. Po dogrywce gospodarze przegrali 2:3. Stracili gola w ostatniej chwili regulaminowego czasu.
Bytovia Bytów w rundzie wstepnej Pucharu Polski przegrala po dogrywce z Debem Debno Lubuskie 2:3 (2:2, 1:1).

Bytovia Bytów - Dąb Dębno 2:3

Kulminacyjny moment nastąpił w 90. minucie. Gdy wszyscy szykowali się do opuszczenia stadionu, Dąb doprowadził do remisu 2:2 i do dogrywki. Wcześniej, po początkowym naporze gości, miejscowi potrafili strzelić gole dające przewagę. Wydawało się, że będą potrafili ją utrzymać.

Niestety. W 99. minucie ponownie szczęście dopisało przyjezdnym. Uzyskali prowadzenie 3:2 i cofnęli się do obrony korzystnego wyniku. Na 3:3 mógł wyrównać Piotr Łapigrowski, ale po jego strzale z 25 metrów piłka trafiła w słupek. Fakt ten nastąpił w 115. minucie.

Drutex-Bytovia Bytów - Dąb Dębno po dogrywce 2:3 (2:2, 1:1).

Bramki: 0:1 Długis (5), 1:1 Kobiella (33), 2:1 Bryndal (67), 2:2 Osowski (90), 2:3 Majchrzak (rzut wolny - 99).

Drutex-Bytovia: D. Misiura, Oblizajek, Kasperowicz, Jóźwiak, Maciejewski (15 A. Kobiella), Ł. Łapigrowski (56 Pufelski), Ciemniewski (46 Kowalski), P. Łapigrowski, Stanios, Bryndal, Adamowicz.
Bałtycka III liga
W meczu rewanżowym barażu o miejsce w Bałtyckiej III lidze Orlęta Reda pokonały ponownie Wybrzeże Rewalskie Rewal 1:0. Wcześniej wygrały 4:1.