Sukcesy młodych siatkarek

Andrzej Gurba
Dwa sukcesy odniosły młode siatkarki ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Miastku

W Gdańsku odbył się Turniej Pomorza w minipiłce siatkowej dziewcząt. Szkoła Podstawowa nr 1 w Miastku wystawiła dwie drużyny. Obie wygrały swoje grupy. W finale Miastko I zajęło pierwsze miejsce, a Miastko II czwarte. Najlepszą zawodniczką w turnieju była Martyna Żurawik.

Kolejny sukces przyszedł w Rumi, w której odbywały się mistrzostwa województwa pomorskiego w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju brało udział sześć najlepszych szkół województwa pomorskiego. Zespół z Miastka w swojej grupie wygrał po 2:1 z Kwidzynem i Gdańskiem. W finale drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Miastku uległa 1:2 drużynie z Rumi. (