Tatuaż Lata 2010. Wybierz najlepszy tatuaż

  Tatuaż Lata 2010. Wybierz najlepszy tatuaż

  Piotr Kawałek, piotr.kawalek@mediaregionalne.pl

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Dziś przedstawiamy bardzo słodki tatuaż Justyny Podkasik ze Słupska.
  "Słodki" tatuaż Justyny Podkasik

  "Słodki" tatuaż Justyny Podkasik ©Fot. Krzysztof Tomasik

  Cieszymy się, że nadsyłacie do nas bardzo różne tatuaże. Można znaleźć wśród nich mroczne motywy, m.in. diabły, demony, dzikie zwierzęta, ale również łagodne a nawet śmieszne wzory, m.in. motylki, elfy, aniołki i popularne wzory. Część to proste, ale bardzo ciekawe tatuaże, inne dość skomplikowane, ocierające się niemal o dzieła sztuki. Wszystkie mają wyrażać charakter osoby, która je nosi.

  Dziś prezentujemy niecodzienny tatuaż Justyny Podkasik ze Słupska, która nie poszła za obowiązującą modą i wytatuowała sobie... słodycze. Na jej ciele znajdziemy loda, cukierki, lizaka, czy torcik.

  - To odzwierciedla mój charakter - przyznaje pani Justyna.
  - Nigdy nie chciałam dorosnąć, zawsze chciałam być dzieckiem i dlatego wybrałam taki tatuaż. Jestem z niego bardzo zadowolona i mam nadzieję, że za kilkadziesiąt lat nie będę tego żałowała, a tatuaż będzie mi przypominał lata młodości.
  Tatuaż wykonała w studiu w Gdańsku. Nie kryje, że jego wykonanie w delikatnych miejscach na ciele było bardzo bolesne, dlatego podzielono na trzy sesje w odstępach dwumiesięcznych. Zrobienie całości zabrało aż pół roku. Jednak warto było, bo efekt jest niesamowity.


  Dla osób, które zdobędą największą liczbę głosów, mamy vouchery do profesjonalnego studia tatuażu. Studio Sajgon Tattoo ze Słupska ufundowało nagrody dla laureatów pierwszych trzech miejsc: I miejsce
  - voucher o wartości 500 zł, II miejsce - voucher o wartości 300 zł, III miejsce - voucher o wartości 200 zł.

  Ponadto studio Newagetattoo z Lęborka funduje nagrody dla trzech pań, które zajmą najwyższe miejsca w plebiscycie wśród kobiet. Pierwsza otrzyma makijaż permanentny brwi bądź kreski na powiece, druga - sesję zdję­ciową do portfolio z makijażem, trzecia - 25 proc. zniżki na dowolny tatuaż.

  Ogłoszenie wyników nastąpi 20 sierpnia.


  Czytaj e-wydanie »

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (7)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (7) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 PLUS POLECAMY

  Wideo