UŚMIECH DZIECKA Ważne informacje dla rodziców

  UŚMIECH DZIECKA Ważne informacje dla rodziców

  DM

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Oto kilka ważnych informacji, które pomogą Tobie zdobyć jak najwięcej głosów dla Twojego dziecka w akcji UŚMIECH DZIECKA 2019.
  Instrukcję głosowania oraz aktualne wyniki można znaleźć na www.gs24.pl/usmiech


  WAŻNE INFORMACJE I TERMINY

  • Zdjęcia dzieci wybierzemy osobno w miastach i powiatach, w kategoriach: dziewczynka i chłopiec.
  • Głosowanie rozpocznie się w piątek, 26 kwietnia 2019 r.
  • Zdjęcia dzieci można przesłać do wtorku, 7 maja 2019 r.
  • Głosowanie będzie trwać do czwartku, 23 maja 2019 r. do godz. 21.
  • W sobotę, 1 czerwca zdjęcia dwójki laureatów regionalnych zostaną opublikowane na pierwszej stronie wydania "Głosu Szczecińskiego".
  • W sobotę, 1 czerwca zdjęcia laureatów z miasta i powiatów ukażą się w Albumie Najpiękniejszych Uśmiechów dodatku dołączonym do "Głosu Szczecińskiego".


  JAK WALCZYĆ O GŁOSY

  Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę i znajomych o udziale dziecka w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą Skype’a lub innego komunikatora (np. Messengera na Facebooku).

  DZIAŁANIA NA FACEBOOKU

  Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku koniecznie:
  • opublikuj na swoim profilu post ze zdjęciem dziecka zgłoszonym do akcji oraz z instrukcją głosowania. Napisz, że Twoje dziecko może trafić na okładkę gazety - znajomi na pewno chętnie na nie zagłosują
  • zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania posta, dziękuj za komentarze i odpowiadaj na nie - dzięki temu post wyświetli się u większej liczby znajomych
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie!


  GRAFIKI NA FACEBOOKA

  Dla rodziców dzieci biorących udział w akcji przygotowaliśmy zachęcające do głosowania grafiki do publikacji na Facebooku.

  KLIKNIJ i pobierz grafikę


  Rodzice dzieci zgłoszonych w późniejszym terminie mogą zamówić grafiki indywidualnie dzwoniąc pod nr tel. 697 770 104 (pon.-pt. w godz. 11-15) lub wysyłając e-mail na adres: pawel.flak@polskapress.pl.

  MOŻESZ PODZIĘKOWAĆ ZA GŁOSY I POPROSIĆ O WIĘCEJ

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Rodzic dziecka biorącego udział w plebiscycie może bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości należy skontaktować się dzwoniąc pod podany poniżej numer telefonu, lub wysłać treść takiej wiadomości e-mailem na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela:
  Paweł Flak
  tel. 697 770 104 (pon.-pt. w godz. 11-15)
  e-mail: pawel.flak@polskapress.pl


  Życzymy wielu głosów!

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Wideo