Wyniki słupskiej klasy okręgowej, klasy A i B. Myśliwiec wygrał w Słupsku

Myśliwiec Tuchomie wygrał w Słupsku z KS Gryfem
Myśliwiec Tuchomie wygrał w Słupsku z KS Gryfem Krzysztof Piotrkowski
Nie zatrzymują się piłkarze Sparty. Kolejny raz zdobyli 8 goli, a 5 z nich tym razem Łukasz Skierka. W Słupsku wygrał Myśliwiec.

Sparta Sycewice - Sokół Wyczechy 8:2 (4:1)
Bramki: 1:0 Łukasz Skierka (16), 2:0 Skierka (18), 2:1 Damian Kojnecki (21), 3:1 Tomasz Slusarz (39) 4:1 Skierka (44), 5:1 Skierka (48), 6:1 Michał Mytych (67), 7:1 Jarosław Cudziło (77), 7:2 Karol Dołgowski (82), 8:2 Skierka (86)
Sparta: P.Wójcik - Budzyński (46 S.Schulz), Cudziło, Bobrowski (64 M.Mytych), Giersz, Klawikowski, Kosiński (59 Kopciński), Michalak, Skierka, Terefenko (46 Solczak), Slusarz (59 Gulbiński)
Sokół: Jabłoński (56 Kozieł) - Wojciechowski, Terechów, Szczepanek, Sobiegraj, Sobczak, Piłat, Kościan, Kojnecki, Dołgowski, Wojda.

Początek meczu w Słupsku ułożył się bardzo dobrze dla przyjezdnych, którzy już w 5. minucie objęli prowadzenie, kiedy dośrodkowanie z rzutu rożnego Włodzimierza Kajdrowicza na bramkę zamienił Dominik Michańczyk. Szybko strzelona bramka podcięła skrzydła młodej słupskiej drużynie, która pozbawiona swojego najlepszego snajpera (Filip Kołakowski) nie potrafiła poważniej zagrozić bramce Łukasza Michańczyka. Piłkarze Myśliwca wykorzystywali każdą stratę piłki przez gospodarzy, wyprowadzając groźne kontry, jednak nie potrafili zamienić ich na bramki. Od 25. minuty uwidoczniła się przewaga podopiecznych Tadeusza Żakiety, którzy najlepszą okazję do strzelenia wyrównującej bramki mieli w 31. minucie, jednak strzał Ilii Kozuba przeleciał obok słupka. W drugiej połowie strzały zawodników gości lądowały obok słupskiej bramki, a w 78. minucie znakomitą interwencją popisał się Marcin Petrus broniąc strzał Kajdrowicza z 10 metrów. Słupszczanie w 82. minucie powinni doprowadzić do wyrównania, jednak Wiktor Ciechański przegrał pojedynek sam na sam z Łukaszem Michańczykiem. W ostatnich minutach gryfici zagrali ofensywniej i zostali skarceni w 90 minucie za sprawą Samuela Wirkusa, który wykorzystał sytuację sam na sam ze słupskim golkiperem.

KS Gryf Słupsk - Myśliwiec Tuchomie 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Dominik Michańczyk (5), 0:2 Samuel Wirkus (90)KS Gryf: Marcin Petrus - Kowalik, Wólczyński, Kępski, Barszcz, Mondrzejewski, Kalinowski, Kozub, Świdroń (68 Tołek), Wiktor Ciechański, Grabarczyk (74 Dacków, 86 Zosiuk)
Myśliwiec: Łukasz Michańczyk - Demko, Barra, Chamier-Ciemiński, Wałdoch, Mikołaj Żmuda-Trzebiatowski (87 Sobczyński), Kajdrowicz, Wirkus, Szymon Żmuda-Trzebiatowski, Kiełpiński (72 Treder), Dominik Michańczyk (90 Rudnik).

Pozostałe wyniki: Pozoztałe wyniki: Wybrzeże Objazda - Bytovia II Bytów 1:12, MKS Debrzno - Kaszubia Studzienice 0:0, Czarni Czarne - Zawisza Borzytuchom 1:1, Barton Barcino - Leśnik Cewice 5:2, Echo Biesowice - Piast Człuchów 0:2, Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka 3:0, KS Włynkówko - Jantaria Pobłocie 1:1, Chrobry Charbrowo - Lipniczanka Lipnica 0:6.

Klasa A - Grupa I
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 1:2, Rowokół Smołdzino - Polonez Bobrowniki 1:6, Unison Machowino - Stal Jezierzyce 0:1, Słupia Kobylnica - Skotawia Dębnica Kaszubska 3:5, Sokół Szczypkowice - Gryf II Słupsk 3:3, KS Damnica - Szansa Siemianice 8:1, Błękitni Główczyce - Słupia Charnowo - przełożony na 21 października 2020 - 16:00.

Klasa A - Grupa II
Skotawa Budowo - GKS Kołczygłowy 6:0 Magic Niezabyszewo - Brda Przechlewo 0:2, Arkonia Pomysk Wielki - Zenit Redkowice 3:3, Grom Nakla - Lider Rychnowy 0:1, Orkan Gostkowo - LKS Łebunia 3:1, Dolina Gałąźnia Wielka - Sparta Konarzyny 7:0. Pauza: Victoria Dąbrówka.

Klasa B - Grupa I
Sokół Kuleszewo - Granit Kończewo 2:2, Dąb Kusowo - Victoria Słupsk 2:3, KS Zaleskie - Start Łebień 2:0.

Klasa B - Grupa II
Granit Koczała - Piast II Człuchów 1:2, Błękitni Motarzyno - Baza 44 Siemirowice 4:1, Kaszubia II Studzienice - Urania Udorpie 2:5