Zwycięstwo i porażka Pomorza Potęgowo

fen
W Potęgowie Pomorze przegrało z Aniołami Garczegorze 1:3.
W Potęgowie Pomorze przegrało z Aniołami Garczegorze 1:3. archiwum
Na lęborskim stadionie piłkarze Pogoni (beniaminek IV ligi) przegrali z Pomorzem Potęgowo (beniaminek Bałtyckiej III ligi) 0:4 (0:1).

Wynik zasłużony i można powiedzieć, że spodziewany. Bramki dla Pomorza Potęgowo w tym meczu zdobyli: Przemysław Iwański, Wiktor Sawicki, Patryk Pytlak, Henryk Patyk.

Pogoń: Skrzypczak (46 Labuda - 88 Czekirda), Gapski, Kozakiewicz, Fudala, Jasiński (72 Bulczak), Morawski (50 Bach), Sychowski, Naczk (55 Kołodziejski), Byczkowski, Waczkowski, Ilanz (57 Raguza).

Pomorze: Kotłowski, Robert Ulanowski, Bukowski, Pietrzak, Iwański, Dominik Mikołajczyk, Mariusz Mikołajczyk, Świdziński, Roeske, Lisowski, Kazubowski. W drugiej połowie potęgowianie grali w zestawieniu: Kościelecki, Dawid Biergiel (Bałtyk Koszalin), Kleser, Sterczewski, Kłos, Kwaśnik, Solczak, Sawicki, Pytlak, Patyk, Nikodem Szalkowski (Rodło Kwidzyn).

W Potęgowie Pomorze przegrało z Aniołami Garczegorze 1:3. Grano 3x30 minut (1:1, 0:1, 0:1).

Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał Robert Ulanowski w 25. minucie. Później już tylko celnie strzelali piłkarze z Garczegorza: Dawid Stefański (głową), Grzegorz Smolarek i Michał Choszcz. Dla Aniołów był to trzeci sparing. Bilans to dwa remisy i zwycię­stwo.

Pomorze: Kościelecki, R. Ulanowski, Cieślik, Sterczewski, Kłos, Damian Formela, Roeske, Kwaśnik, Sawicki, Kamil Oleszczuk, Czerwiński. Na zmiany wchodzili: bramkarz Wiktorzak, Brylowski, Kotusiewicz, Marcin Formela, Pilipionek.

Anioły: Kłos (46 Wojtowicz), Maszota, Drzazgowsjki, Pendowski, Łukasz Łapigrowski, zawodnik testowany, Piotrowski, Świtała, Stefański, Smolarek Staszczuk. Ponadto jeszcze swoją formę sprawdzili dwaj gracze testowani: Górski i Trawiński. Następną grę kontrolną Anioły zaliczą w najbliższy piątek (2 sierpnia) o godz. 18.30 w Ustce z Jantarem.