AP Czarni Słupsk- SSPS Piast Szczecin 3-2

Krzysztof Głowinkowski [email protected]
Słupskie siatkarki potrzebowały pięciu setów, aby wygrać z SSPS Piast Szczecin
Słupskie siatkarki potrzebowały pięciu setów, aby wygrać z SSPS Piast Szczecin Fot. Archiwum
Słupskie siatkarki potrzebowały pięciu setów, aby wygrać z SSPS Piast Szczecin.

Zawodniczki Akademii Pomorskiej Czarni Słupsk dostarczyły wiele emocji kibicom oglądającym wczorajszy mecz. Wygrały z siatkarkami ze Szczecina 3-2. Mecz w hali przy ulicy Szarych Szerwgów był bardzo zacięty. Pierwszego seta nasze siatkarki przegrały 22:25. W kolejnych dwóch było już lepiej, wygrały kolejno 25:12 oraz 26:24.

Wydawało się, że mecz może zakończyć się wynikiem 3-1, lecz SSPS Piast Szczecin wyrównał do stanu 2-2 i o meczu zadecydował piąty set. W piątym secie nasze zawodniczki pewnie wygrały 15:11. Mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Akademia Pomorska Czarni Słupsk - SSPS Piast Szczecin 3-2 (22:25, 25:12, 26:24, 19:25, 15:11)

Skład AP Czarni Słupsk: Bydołek, Kutyła, Połeć, Korczak, Miklasińska, Cupisz, Kiel, Przybyszewska, Ilukowicz, Kolesińska, Luftner.