IV liga. Pogoń i Czarni zwycięzcy. Jantar znów przegrywa.

(sten)
sxc.hu
17. kolejka najwięcej radości przyniosła kibicom Pogoni Lębork i Czarnych Czarne. Można powiedzieć już tradycyjnie wysoką porażkę doznał Jantar. Sympatyków Pomorza Potęgowo spotkała przykra niespodzianka w postaci porażki z jednym z outsiderów rozgrywek.

Pogoń Lębork pokonała Olimpię Sztum 5:0 (2:0). Bramki zdobywali: Smolarek (3, 60), Markowski (14), Godlewski (70), Jasiński (76 - karny). W Czarnem Czarni pokonali Wietcisę Skarszewy 4:1. W Ustce Jantar wysoko uległ liderowi Arce II Gdynia 0:5 (0:2). Bramki dla gości: Surdykowski (10, 33, 70 - karny), Budziński (74), Mokwa (87).

KP Starogard nieoczekiwanie pokonał Pomorze Potęgowo 2:0 (1:0). Goście tracili gole po strzałach Mateusza Stanka w 13 minucie i Mateusza Dubieli w 60 minucie.

W innych meczach: Wierzyca Pelplin - Pomezania Malbork 2:2, Powiśle Dzierzgoń - Murkam Przodkowo 2:1, Chojniczanka II Chojnice - Orlęta Reda 0:0, Potok Pszczółki - Polonia Gdańsk 0:2