Jantar Ustka - Gryf II Słupsk 1:4 (wideo)

(krab, sten)
Jantar Ustka - Gryf II Słupsk 1:4 (1:1)
Jantar Ustka - Gryf II Słupsk 1:4 (1:1) Archiwum
Gryf II gładko pokonał Jantara Ustka. W składzie słupszczan było dwóch zawodników z trzecioligowego Gryfa, który nie pojechał na mecz do Dębna.

Relacje ze spotkania. Przeczytaj

Początkowo nic nie wskazywało na to, że Gryf II odniesie tak wysokie zwycięstwo, tym bardziej, że to Jantar pierwszy strzelił gola, jednak pięć minut później już był remis. Kolejne bramki kibice zobaczyli dopiero po przerwie.

W drugiej połowie Jantar opadł z sił i pozwalał na wiele piłkarzom Gryfa, którzy strzelili trzy kolejne bramki. Porażka ustczan mogła być większa, ale karnego obronił Rusakiewicz.

1:0 Bartłomiej Nałęcz (22), 1:1 Michał Michalak (27 - głową), 1:2 Kamil Gemza (70), 1:3 Kamil Gemza (78), 1:4 Piotr Lisowski (87)

(81 - Marcin Rusakiewicz obronił strzał Szymona Schulza z rzutu karnego)

Żółte kartki: Nałęcz, Budziński - Oleszczuk, Lisowski
Widzów: 250

Jantar: Rusakiewicz - Rymarczyk, Kotłowski, Wróbel, Terefenko (46 Kozera), Nałęcz, Michał Mytych (59 Brandt), Cudziło, Karpiński (65 Boszke), Budziński (79 Górniewicz), Waś.

Gryf II: Mulawa - D.Jęcek, B.Stępień, Michalak, S.Schulz, Oleszczuk (74 Janc), Świdziński, Nazaruk (46 Piechowski), Kisielewski (46 Lisowski), Sidor (88 Marciniak), Gemza.