Klasa okręgowa: KS Gryf Słupsk - Lipniczanka Lipnica 6:1

KS Gryf SMS Słupsk pokonał Lipniczankę Lipnica
KS Gryf SMS Słupsk pokonał Lipniczankę Lipnica Fot. Łukasz Capar
W spotkaniu 29. kolejki wicelider tabeli słupskiej klasy okręgowej KS Gryf SMS Słupsk pokonał Lipniczankę Lipnica 6:1 (4:1).

W 23. minucie przed polem karnym piłkę otrzymał Nikodem Ciechański, ograł obrońców i płaskim strzałem pokonał bramkarza gości Daniela Trzecińskiego. Chwilę potem z lewej strony piłkę zagrał Mateusz Barszcz i z kilku metrów do siatki trafił Maciej Wanat. Chwilę potem na lewej stronie boiska Łukasz Hering podbiegł z piłką, minął zawodnika KS Gryf i podał idealnie do Fabiana Górskiego, który w sytuacji sam na sam nie zmarnował okazji. Wynik ten utrzymał się znów tylko kolejne dwie minuty. Z około 17 metrów płasko do siatki uderzył Wiktor Ciechański. Po rzucie wolnym minimalnie niecelnie główkował Wojciech Pawlina. Tuż przed przerwą z rzutu karnego bramkę zdobył Barszcz. Trzeciński faulował Pawlinę. Po przerwie Paweł Ostrowski obroni atak Górskiego, a dobitkę zablokowali obrońcy gospodarzy. Okazję miał też Wanat, ale tym razem dobrze zachował się Trzeciński. Na 5:1 podwyższył Barszcz wykorzystując rzut wolny sprzed bocznej linii pola karnego po strzale w długi róg. W 83. minucie Jakub Mondrzejewski podał w pole karne do Nikodema Ciechańskiego, który wykorzystał sytuację sam na sam.

KS Gryf SMS Słupsk - GKS Lipniczanka Lipnica 6:1 (4:1)
Bramki: 1:0 Nikodem Ciechański (23), 2:0 Maciej Wanat (26), 2:1 Fabian Górski (28), 3:1 Wiktor Ciechański (30), 4:1 Mateusz Barszcz (44-karny), 5:1 Mateusz Barszcz (77-wolny), 6:1 Nikodem Ciechański (83)

KS Gryf SMS Słupsk: Kaniowski (46 Ostrowski) - Kowalik, Barszcz, Pawlina (53 Borkowski), Jakubowski (76 Czarnuch), Świdroń, N.Ciechański, Kazior, W.Ciechanski (65 Kozub), Mondrzejewski, M.Wanat (65 Panek).

Lipniczanka : Trzeciński - K.Wirkus, Pranczk, Podgórski, Śpiołek, A.Szultka, P.Wirkus, Hering, G.Kuik Studziński, K.Treder (87 A.Wójcik), Górski.

Pozostałe wyniki: Zawisza Borzutuchom - Myśliwiec Tuchomie 2:4 (Denis Jakuć 31, Dariusz Syldatk 77 - Adam Gross 7, 75, Dawid Kiełpiński 18, Wojciech Wałdoch 24), Sokół Wyczechy - Skotawia Dębnica Kaszubska 5:1 (Karol Dołgowski 11, 38, Łukasz Kościan 13, Paweł Łacko 21, Damian Kojnecki 42 - Jakub Miazga 3-samobójcza), KS Włynkówko - Piast Człuchów 3:1 (Szymon Gołaszewski 19, Łukasz Kazubowski 37, Jacek Okołotowicz 89 - Dawid Dorau 50), GTS Czarna Dąbrówka - Brda Przechlewo 1:3 (dla Brdy: K.Ginter 2, J.Bloch), MKS Debrzno - Gryf II Słupsk 4:1 (Krystian Szostek 43, Krzysztof Dudzic 76, Paweł Władyczak 82, Jakub Nykiel 90 - Kacper Zalewski 59)

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani