Klasa okręgowa: KS Gryf Słupsk - Sparta Sycewice 0:3 (zdjęcia)

Krzysztof Piotrkowski
W meczu słupskiej klasy okręgowej, na stadionie przy ulicy Zielonej KS Gryf Słupsk przegrał z liderem - Spartą Sycewice 0:3.

Goście grając przez 70 minut w dziesiątkę osiągnęli jednak dużą przewagę. Ozdobą meczu był gol najlepszego strzelca gości - Łukasza Skierki, który uderzył mocno z 30 metrów w samo okienko.

KS Gryf Słupsk - Sparta Sycewice 0:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Konrad Kiełczykowski (28 - głową), 0:2 Łukasz Skierka (41), 0:3 Radosław Terefenko (89 - głową).

Żółte kartki: Cudziło i Giersz (obaj Sparta) oraz Wólczyński (KS Gryf).

Czerwona kartka: Mariusz Ratajczyk (Sparta) w 22 minucie za zagranie piłki ręką poza polem karnym.

KS Gryf: Marcin Petrus - Olszewski, Pawlina (46 Gajke), Wólczyński, Barszcz, Kowalik (57 Mondrzejewski), Kozub (65 Kazior), Olszowiec, Wiktor Ciechański (46 Kalinowski), Tołek, Grabarczyk (57 Świdroń).

Sparta: Ratajczyk - Cudziło, Schulz, Michalak, Giersz, Gulbiński (25 Libigocki), Kosiński, Bobrowski (59 Solczak), Kopciński (85 Terefenko), Skierka (71 Klawikowski), Kiełczykowski (59 Ślusarz).

Sędziowali: Sebastian Wasiuk (Słupsk) jako główny oraz Daniel Rzepkowski (Kępice) i Krzysztof Rzepkowski (Kępice) jako asystenci.