Nadleśnictwo Ustka - oferty pracy

Artykuł sponsorowany Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ustka

OFERTA PRACY

Nadleśnictwo Ustka z siedzibą w Ustce przy ulicy Słupska 25 poszukuje pracownika na stanowisku obsługa recepcji (2 etaty).

I. Oferowane warunki:

  1. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.
  2. Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

II. Wymagania:

  1. Wykształcenie średnie.
  2. Doświadczenie minimum 2 letnie.
  3. Umiejętność pracy w zespole, punktualność, sumienność, samodzielność na stanowisku

III. Charakter pracy / Zakres obowiązków:

  1. Rezerwacja i sprzedaż usług.
  2. Przyjęcie i wymeldowanie gości do hotelu (procedura check – in i check – out).
  3. Sporządzanie rachunków, przyjmowanie płatności.
  4. Opieka nad gośćmi podczas pobytu.

IV. Miejsce wykonywania pracy: Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy „Leśnik” w Orzechowie.

V. Wymagane dokumenty:

  1. CV oraz - list motywacyjny – opatrzony własnoręcznym podpisem.
  2. Kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe (dyplomy, zaświadczenia, świadectwa pracy).
  3. Oświadczenie kandydata o zatrudnieniu, w przypadku pozostawania w stosunku pracy.
  4. Oświadczenie kandydata dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego Nadleśnictwie Ustka. – Załącznik nr 1.
  5. Klauzura informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym na stanowisko realizowanym w Nadleśnictwie Ustka. – Załącznik nr 2.

List motywacyjny, CV, oświadczenia, oraz klauzura RODO powinny być podpisane własnoręcznie przez kandydata.

VI. Termin i miejsce składania ofert.

Wymagane dokumenty należy przesłać w formie skanów za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
[email protected] z tematem wiadomości: Nabór na stanowisko obsługa recepcji.
Termin składania dokumentów: nabór ciągły

VII. Postępowanie kwalifikacyjne.

  1. Wstępny wybór ofert kandydatów.
  2. Rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami.

O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo. Na tym etapie nastąpi również porównanie złożonych kopii dokumentów z ich oryginałami. W tym celu kandydaci powinni dostarczyć oryginały dokumentów.

VIII. Informacje dodatkowe

Kontakt w sprawie oferty pracy: Pani Joanna Sypuła – tel. 509 199 691

Załączniki:

Załącznik nr 1 - Oświadczenie kandydata dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko obsługa recepcji.
Załącznik nr 2 – Klauzura informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

Nadleśnictwo Ustka z siedzibą w Ustce przy ulicy Słupska 25 poszukuje pracownika na stanowisku obsługa kelnerska (2 etaty).

  2. Doświadczenie minimum 2 – letnie na podobnym stanowisku.
  3. Wysoka kultura osobista.
  4. Znajomość standardów obsługi.
  5. Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno – epidemiologicznych.
  6. Umiejętność pracy w zespole, punktualność, sumienność, samodzielność na stanowisku

III. Charakter pracy/. Zakres obowiązków:

  1. Serwowanie dań, przygotowanie serwisów kawowych, obsługa imprez okolicznościowych.
  2. Utrzymanie porządku na Sali.
  3. Dbanie o odpowiedni wizerunek.

[email protected] z tematem wiadomości: Nabór na stanowisko obsługa kelnerska.
Termin składania dokumentów: rekrutacja ciągła.

Załączniki:

Załącznik nr 1 - Oświadczenie kandydata dotyczące zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko obsługa kelnerska.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!