Plebiscyt "Głosu Pomorza" na najlepszego sportowca...

    Plebiscyt "Głosu Pomorza" na najlepszego sportowca rozstrzygnięty [wideo, zdjęcia]

    Wojciech Frelichowski

    Głos Pomorza

    Aktualizacja:

    Głos Pomorza

    W sobotę wieczorem galą w Dolinie Charlotty zakończył się 59. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca i Trenera w Regionie Słupskim.
    Plebiscyt "Głosu Pomorza" na najlepszego sportowca rozstrzygnięty [wideo, zdjęcia]
    1/161
    przejdź do galerii
    Jak powiedział Krzysztof Nałęcz, redaktor naczelny "Głosu Pomorza", największą siłą tego plebiscytu jest to, że poświęcony jest on sportowcom wszystkich dyscyplin i wszystkich szczebli - zawodowcom i amatorom. Docenieni zostają zarówno mistrzowie Polski, jak i sportowe talenty, oraz oczywiście ich szkoleniowcy.

    Wyniki głosowania czytelników:

    Sportowiec Junior Roku - dziewczęta
    1. Sara Strychalska - karate, Dolina Speranda Karate Niepoględzie
    2.Hanna Szarejko - fitness akrobatyka, Słupsk
    3. Hanna Nejman - fitness akrobatyka, S-TEN Darłowo

    4. Kinga Jęchorek - piłka siatkowa, UKS Piast B Kobylnica
    5. Aleksandra Klimkowska - karate, Spartans Słupsk
    6. Weronika Lewna - lekkoatletka, LKS Fenix, Słupsk
    7. Adrianna Litwin - lekkoatletka, Akademia Małego Lekkoatlety, Słupsk
    8. Paulina Talenta - piłka nożna, Pogoń Tczew, Sąborze
    9. Anna Duda - badminton, UKS Dwójka Bytów
    10. Karolina Białowicz - karate, Karate Niepoględzie, Niepoględzie

    Sportowiec Junior Roku – chłopcy
    1. Kamil Machałek - piłka nożna, Gryf Słupsk, Słupsk
    2. Krystian Wiśniewski - MMA, MMATALEO, Słupsk
    3. Ilya Malysh - piłka nożna, AP Gryf Słupsk, Słupsk

    4. Dziamyan Malysh - piłka nożna, AP Gryf Słupsk, Słupsk
    5. Aleksander Budnik - taekwondo, winiszewski.com, Słupsk
    6. Oliwier Mąka - karate, Sekcja Karate Goju Ryu Włynkówko, Włynkówko
    7. Cyprian Weiland - biegi, Night Wolves Słupsk
    8. Sebastian Wojdziak - strzelectwo sportowe, Klub strzelecki GRYF SŁUPSKI, Włynkówko
    9. Kacper Pietrak - piłka nożna, AP Gryf Słupsk, Słupsk
    10. Filip Bloch - piłka nożna, Salos Słupsk, Słupsk

    Sportowiec Roku – kobiety
    1. Agnieszka Rutkowska - pływanie, Skalar Słupsk, Słupsk
    2. Małgorzata Pazda-Pozorska - biegi górskie, AML Słupsk, Słupsk
    3. Paulina Talenta - piłka nożna, KS Pogoń Tczew, Sąborze

    4. Daria Bielecka - piłka nożna, TKKF Stal Jezierzyce 3 Liga Kobiet, Słupsk
    5. Martyna Piskorowska - piłka ręczna, GTPR Gdynia, Główczyce
    6. Justyna Kośla - biegi, Borzęcino
    7. Lucyna Kuklińska-Nurkowska - lekkoatletyka, USB Ustka, Ustka
    8. Agnieszka Kulak - lekkoatletyka, Jantar Ustka

    Sportowiec Roku – mężczyźni
    1. Krystian Klawikowski - piłka nożna plażowa, Team Słupsk Adkonis Kwakowo, Słupsk
    2. Damian Tofil - piłka nożna, Gryf Słupsk
    3. Lech Szcześniak - sporty walki, Kuźnia Sportu Słupsk, Słupsk

    4. Leon Choiński - judo, AP Gryf Słupsk, Słupsk
    5. Dawid Grzeszkowiak - rzut oszczepem, AWSI Gdańsk, Słupsk
    6. Jakub Maszczak - jiu jitsu brazylijskie, Słupsk
    7. Robert Jancz - piłka nożna, Grubo Nie Chudo, Słupsk
    8. Wojciech Wilhelm - piłka nożna, MKS Jantar Ustka, Korzybie
    9. Wojciech Wit - piłka nożna, Słupsk
    10. Karol Czubak - piłka nożna Jantar Ustka

    Trener Roku
    1. Krzysztof Lehmann - karate, Dolina Speranda Klub Karate, Niepoględzie
    2. Adam Jakubowski - Muay Thai, Klub Protector - Ustka
    3. Krzysztof Waszkiewicz - piłka nżna, KS Unison Machowino, Machowino

    4. Marek Pałucki - boks, Energa Czarni Słupsk
    5. Przemysław Juchniewicz - karate, Klub Karate Champion, Słupsk
    6. Karol Winiszewski - taekwondo, PFT Taekwondo, Słupsk-Ustka
    7. Marcin Rusakiewicz - piłka nożna. Szkółka Piłkarska Piłka w Bramce, Słupsk
    8. Anna Hadziewicz - strzelectwo sportowe, Klub strzelecki GRYF SŁUPSKI, Dębnica Kaszubska
    9. Norbert Kazimierczak - piłka nożna, Akademia Piłkarska Słupia Kobylnica, Kobylnica
    10. Lucyna Kuklińska-Nurkowska - lekkoatletyka, LKS Jantar Ustka

    Drużyna Roku
    1. Ustecka Szkoła Biegania - biegi, Ustka
    2. Mikołaj Leśniak i Izabela Cabańska - taniec sportowy, Słupsk
    3. Maxi Cheerleaders - cheerleading, Słupsk

    4. W.P.K. SŁOŃ Team - biegi, biegi z przeszkodami, triathlon, Ustka
    5. Skotawia Dębnica Kaszubska - piłka nożna
    6. KS.Słupia Kobylnica - piłka nożna
    7. AP Gryf rocznik 2008 - piłka nożna, Słupsk
    8. UKS Orliki Kończewo - piłka nożna, Kończewo
    9. Team Słupsk Adkonis Kwakowo U21 - piłka nożna plażowa, Słupsk
    10. AP Gryf rocznik 2006/2007 - piłka nożna, Słupsk

    Kapituła, która obradowała pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Głosu Pomorza", przyznała dodatkowe wyróżnienia
    sportowcowi roku: Marcelina Witek,
    drużyna roku: Gryf Słupsk,
    trener roku: Adrian Stawski.

    Oglądaj także: 59. Bal Sportowca - zabawa na parkiecie, krojenie tortu

    Polub nas na Facebooku

    Wideo ze Słupska

    Warto zobaczyć

    Nowa edycja budżetu obywatelskiego Podwyżka opłat za śmieci w Słupsku

    Zdjęcia ze Słupska

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    GP24 PLUS POLECAMY

    Osobowość Roku 2018 - zgłosuj już dziś!

    Osobowość Roku 2018 - zgłosuj już dziś!

    Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

    Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.