Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Firmy aktywnie wspierają rząd w walce o zdrowie Polaków
  Strefa biznesu

  Firmy aktywnie wspierają rząd w walce o zdrowie Polaków...

  Na całym świecie problem zdrowia publicznego staje się wiodącym wyzwaniem, z którym muszą sobie poradzić rządy poszczególnych państw. W Polsce resort zdrowia stawia m.in. na walkę z otyłością, zwłaszcza wśród najmłodszych.

 2. W sierpniu br, warzywa były droższe o 34,8 proc. względem sierpnia 2018 r.
  Wiadomości

  W rok warzywa podrożały o 35 proc. A inflacja dopiero się rozpędza...

  Niezmiennie odczuwalny jest wzrost cen produktów zbożowych, w tym pieczywa (9,4 proc. rok do roku) i mąki (8,0 proc. ), mięsa (którego wzrosty windowała wieprzowina i wędliny – odpowiednio 12,8 proc. oraz 7,2 proc., a także warzywa drożejące o 34,8 proc. względem sierpnia 2018 r.

 3. Amazon działa w Polsce od 2014 r. W tym czasie firma wygenerowała w kraju ponad 14 miliardów złotych inwestycji i stworzyła ponad 16 000 stałych miejsc
  Wiadomości

  Już ponad 100 000 osób odwiedziło centra logistyki Amazon w...

  Zwiedzanie Amazon to program, dzięki któremu można dowiedzieć się co dzieje się pomiędzy kliknięciem „kup” na stronie firmy, a odebraniem paczki od kuriera. Uczestnicy wycieczek mogą na własne oczy przekonać się jak Amazon realizuje zamówienia klientów oraz jak wygląda praca z najnowszymi technologiami.

 4. Awaria ING w całej Polsce. Co się stało? Dlaczego nie działa bankowość internetowa ING?
  Wiadomości

  Awaria ING w całej Polsce. Co się stało?

  Awaria ING w całej Polsce. Co się stało? Nasi czytelnicy zgłaszają szereg problemów z bankowością elektroniczną ING Banku Śląskiego. Kiedy bankomaty i bankowość elektroniczna zaczną znów działać?

 5. Płaca minimalna 2020 najniższa krajowa 2019 najniższa krajowa 2020. Płaca minimalna w Polsce. Minimalne wynagrodzenie 2020
  Wiadomości

  Zobacz jak zmieniała się najniższa krajowa w Polsce. ZDJĘCIA

  Płaca minimalna 2020 to w ostatnich dniach gorący temat. Wszystko za sprawą tego, że od 1 stycznia 2020 czeka nas rekordowy wzrost. A ile zarabialiśmy wcześniej? W poniższej galerii znajdziecie informacje o tym, jak zmieniała się najniższa krajowa w Polsce na przestrzeni lat.