Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Elektromobilność jest niewątpliwie kierunkiem rozwoju całego przemysłu motoryzacyjnego.
  Z kraju i ze świata

  Diesle mniej szkodliwe od elektryków? Niekoniecznie

  Samochody elektryczne nie są aż tak ekologiczne jak moglibyśmy sądzić, jednak w ciągu swojego życia emitują znacznie mniej CO2 niż przeciętny samochód spalinowy w Europie - mówi AIP ekspert ds. technologii samochodowej. Przeciętny samochód elektryczny w trakcie swojego cyklu życia wytwarza o połowę mniej CO2 niż jego spalinowy konkurent.

 2. PGE chce budować farmę wiatrową na morzu w pobliżu Łeby
  Strefa biznesu

  PGE chce budować farmę wiatrową na morzu w pobliżu Łeby

  Grupa Kapitałowa PGE zamierza wybudować farmy wiatrowe na Morzu Bałtyckim o łącznej mocy do 2545 MW. Siłownie miałyby powstać ok 30 km od Łeby.

 3. Ilu milionerów jest na Pomorzu? Nasz region jest w połowie stawki. Oto najnowszy raport KPMG
  Pomorze

  Najwięcej bogaczy na Mazowszu. Pomorze w połowie stawki

  Aż 1100 Pomorzan zarabia rocznie powyżej 1 mln zł. O dobrach luksusowych reszta mieszkańców może sobie na razie pomarzyć. Ale sytuacja z roku na rok się polepsza. Kto może sobie pozwolić na więcej? - oto najnowszy raport KPMG.

 4. Wciągu pierwszych 11 miesięcy tego roku do Polski zostało sprowadzonych 864 678 używanych samochodów osobowych.
  Z kraju i ze świata

  Na VW Golfa Polak musi pracować 19 miesięcy, a Niemiec tylko 8

  Od stycznia do listopada 2018 r. Polacy zarejestrowali prawie 865 tys. używanych samochodów osobowych. Nowych było o połowę mniej – ponad 486 tys. Z kolei 54 proc. sprowadzonych aut ma ponad 10 lat. Skąd takie zainteresowanie używanymi pojazdami?

 5. Grupa Morele.net ostrzega: wyciekły dane klientów! Jeśli robiłeś tam zakupy, informacje o tobie mogły dostać się w niepowołane ręce!
  Wiadomości

  Robiłeś tu zakupy? Twoje dane mogły wyciec!

  Sklepy internetowe powinny strzec dostępu do danych swoich klientów, jednak co jakiś czas okazuje się, że doszło do problemów z bezpieczeństwem i informacje o klientach zostały przejęte przez nieuprawnione do tego osoby. Teraz swoich klientów o takim zdarzeniu informuje grupa Morele.net.