Wyniki sparingów zespołów z regionu

sten,fen
archiwum/internet
Na stadionie przy ulicy Zielonej III-ligowy Gryf rozegrał grę wewnętrzną. Ekipa "niebieskich" pokonała "żółtych" 4:1 (3:1).

Grano 2 x 40 minut. Mecz rozpoczął się od szybko zdobytych goli. Najpierw na prowadzenie wyszli gracze w żółtych kamizelkach. Karol Świdziński dograł w pole karne i gola zdobył Daniel Sidor. Wyrównanie padło po podobnej akcji, strzale Piotra Lisowskiego i asyście Jakuba Wituckiego.

Potem strzelali jeszcze Dariusz Kochański i Lisowski. Najpierw dobrze spisał się Paweł Mulawa, a następnie na linii strzału stanął Bartosz Stępień. Tuż przed przerwą padły jeszcze dwa gole. Precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego z 18 metrów popisał się Lisowski, a Paweł Klimek po rzucie rożnym trafił głową do siatki.

Po kilkunastu minutach drugiej połowy nastąpiły przetasowania w składzie i grający do tej pory w składzie "żółtych" Marcin Kozłowski zdobył gola dla drużyny "niebieskich" po dokładnym zagraniu Krzysztofa Bryndala. Okazje mieli jeszcze: Paweł Waleszczyk, którego strzał obronił Patryk Wójcik, Sidor trafił w słupek, próbę Adama Baranowskiego wybił Paweł Szutenberg, a uderzenie Bartłomieja Oleszczuka wybronił Daniel Libigocki.

Gryf Słupsk "niebiescy" - Gryf Słupsk "żółci" 4:1 (3:1)
0:1 Daniel Sidor (5), 1:1 Piotr Lisowski (11), 2:1 Piotr Lisowski (39 - wolny), 3:1 Paweł Klimek (40 - głową), 4:1 Marcin Kozłowski (67)

Gryf Słupsk "niebiescy": Wójcik - B.Żmudzki (19 D.Jęcek), Klimek, Szutenberg, Bryndal, Pieniak, Witucki, Kochański, Piechowski, Baranowski, Lisowski.

Gryf Słupsk "żółci": Mulawa (41 Libigocki) - Oleszczuk, B.Stępień, Michalak, S.Schulz, Kozłowski, Świdziński, Waleszczyk, Migawa (41 Bednarczyk), Sidor, Kryszałowicz.

Przygotowujące się do zmagań w IV lidze Pomorze Potęgowo przegrało w ostatnim sprawdzianie przed startem ligi z Pogonią w Lęborku 1:2 (1:1)

Prowadzenie dla potęgowian uzyskał Adrian Solczak w 3. minucie. Potem dwa gole strzelił już tylko lęborski napastnik Sylwester Ilanz. Wyrównującego w 25. minucie, a zwycięskiego w 53. minucie.

Pogoń: Czekirda, S. Bach, Jasiński, Paweł Sobczyński (wiosną w Lęborku był na wypożyczeniu z Gryfa Wejherowo, w przerwie letniej szukał nowego klubu, ale ostatecznie został w barwach lęborskiego zespołu), Haraszczuk, Morawski, Kalamaszek, Witkowski, Kołucki, Stankiewicz, Ilanz. Na zmiany wchodzili: Skrzypczak (bramkarz), Kozakiewicz, Krajnik, J. Żmudzki, Malek.

Pomorze: Ratajczyk, Kleser, Bukowski, Bobrowski, Siarnecki, Jaskólski, Solczak, Roeske, Pooch, Jarosiewicz, Sawicki. Ponadto grali jeszcze: Patryk Kotłowski, Mariusz Mikołajczyk, Patyk, Kaczmarek, Kamil Ulanowski.

Na własnym boisku KS Włynkówko uległ Karolowi Pęplino 3:7 (2:6)

Bramki: 0:1- Karol Petrus (rzut wolny - 5), 0:2 - K. Petrus (rzut wolny - 10), 1:2 - Bartosz Bukowski (14), 1:3 - Adam Gołąb (20), 1:4 - Paweł Gorzała (23), 1:5 - Daniel Ziembiński (28), 1:6 - Gołąb (31), 2:6 - Bukowski (głową - 34), 2:7 - Łukasz Nejman (75), 3:7 - Bartłomiej Bartosiak (82).

SwePol Link Bruskowo Wielkie pokonał Słupię Charnowo 8:2 (6 1)

Zapis kolejności goli w meczu i ich strzelcy: 1:0 - Damian Łepek (10), 2:0 - Łepek (17), 3:0 - Arkadiusz Chuchla (rzut karny - 28), 4:0 - Tomasz Jakubiec (36), 4:1 Piotr Szumski (40), 5:1 - Adam Klimczuk (42), 6:1 Łepek (45), 7:1 - Chuchla (rzut karny - 56), 7:2 - Karol Piątkowski (72), 8:2 - Tomasz Adkonis (78).

Nie doszedł do skutku sparing w Człuchowie Piast - Czarni Ostrowice, bo goście nie skompletowali składu i nie przyjechali.

W Dębnicy Kaszubskiej Skotawia przegrała z Gryfem Polanów 0:3 (0:0)

Strzelcy goli: Adrian Wrona, Maciej Szaniawski i Wojciech Gąsiorek.

W Objeździe Wybrzeże przegrało z Wisłą II Płock 2:9 (1:4)

Dla gospodarzy gole strzelili: Kamil Oleszczuk i Łukasz Podlasiak. Zdobywcy bramek dla płockiego zespołu: Piotr Paczkowski - 3, Szymon Wiejski - 3, Mariusz Śnieć, Patryk Chmielewski, Michał Sadowski.

W Szczecinku Darzbór przegrał z Czarnymi Czarne 0:1 (0:1) Gola strzelił Grzegorz Kozanko.

W Czarnem miejscowi Czarni rozgromili Wektrę Szczecinek 12:1 (5:0, 4:0, 3:1)

Grano 3x30 minut. Zdobywcy bramek dla czarneńskiej drużyny: Paweł Łacko - 4, Łukasz Kościan - 3, Mateusz Górny - 2, Ariel Sobczak, Paweł Mycyk i Adrian Zych. Dla gości gola strzelił Mateusz Pańczyk.