Widzę potężny ogień, czyli JASNOWIDZENIE Krzysztofa Jackowskiego na rok 2010

Spisała: Maria Eichler Współpraca: Barbara Zybajło
Krzysztof Jackowski - jasnowidz z Człuchowa.
Krzysztof Jackowski - jasnowidz z Człuchowa.
Jaki będzie nadchodzący rok? Czy czekają nas jakieś niespodzianki, przełomowe wydarzenia, wielkie zmiany? Zapytaliśmy o to słynnego jasnowidza z Człuchowa Krzysztofa Jackowskiego.

Dymisja Tuska?
Trzy pierwsze miesiące będą złe dla premiera Donalda Tuska. Mam wrażenie, że do jakiejś już znanej publicznie afery zostanie dołączony pewien dokument. Tam będzie jakiś drobiazg, ale dla Tuska dość kompromitujący, który będzie ostro wykorzystywany. Nie twierdzę, że będzie dymisja, ale na pewno jakieś trzęsienie ziemi.

W rządzie też będzie się działo - widzę jakieś odejścia ministrów. Konieczna będzie szybka zmiana budżetu, odejście od założeń. Stanie się to już na początku roku. Sytuacja będzie bardzo niekorzystna dla rządu oraz dla ministra finansów.

Nasze partie kochane
W PSL będą czekali, czy posypnie się PO. Ale zachowają się inaczej niż dotąd.
Platforma na początku roku przeżyje kryzys, to będzie miało związek z zachwianiem autorytetu i pozycji premiera i ze zmianami w rządzie.

W PiS nic się raczej nie zmieni, będzie jak teraz.

Kto na prezydenta?
Jednego jestem pewien: obecny prezydent nie będzie już prezydentem. Podobnie jak jego brat nie będzie premierem. Przed wyborami oczywiście czeka nas jakaś afera. Ktoś wyciągnie jakieś dokumenty, widzę, że je już ma, ale czeka na odpowiedni moment. Poważnych kandydatów na prezydenta będzie czterech. Tusk będzie wojować z Kaczyńskim i obaj będą na tym tracić. Pojawią się dwie nowe postacie, które na tym skorzystają. Jeden to siwy mężczyzna, drugą może być kobieta, stanowiąca jakąś alternatywę dla PO.

Kryzys da się we znaki
Dopiero w tym roku dowiemy się o rozmiarach kryzysu i jego konsekwencjach. Jeszcze się nie skończył. W gospodarkę wpompowano kupę pieniędzy, ale jej rozkład jeszcze trwa. W pierwszym kwartale będzie burza giełdowa. Całe to ożywienie gospodarcze jest pozorowane, koniunktura polega na słowie, a to jest kwiat bez korzeni.

Unia wisi na włosku
Unia Europejska rozleci się na trzy części, żeby potem się definitywnie rozpaść. Unia nie ma długiego żywota przed sobą. Do rozpadu nie dojdzie w tym roku, ale coś już się zacznie dziać. To kryzys sprawi, że nastąpi podział.

Będzie wojna?
Jestem pewny, że Ameryka ma problemy z kryzysem, a Obama dostał profilaktycznie tę Nagrodę Nobla, żeby do wojny nie doszło. Konflikt jest jedynym ratunkiem dla Ameryki, bo ją strasznie zżera kryzys, zaś ludziom się tam mydli oczy. Nadal widzę zagrożenie wybuchem jakiegoś konfliktu, ale w tym roku - z przyczyn ekonomicznych - może on dotknąć Azję. Polski nie będzie to dotyczyło. Natomiast latem to ja widzę potężny ogień tam, gdzie jest Irak. Nie wiem, z czym to kojarzyć, ale będzie o tym mówił cały świat.

Jaka będzie pogoda
Z pogodą to mi najmniej ostatnio wychodzi... Widzę, że w styczniu będziemy mieli dwa, trzy napady chłodu, luty będzie zimny i brzydki. Wiosna zacznie się późno, a lato będzie nieładne.

Rok temu Jackowski przepowiadał - Budżet państwa będzie dwa razy modyfikowany. Pierwszy wstrząs będzie na przełomie stycznia i lutego. Szczególnie trudny okres będzie od stycznia do marca - dużo zwolnień z pracy, dużo przestojów, wyraźne gospodarcze zahamowanie. Kryzys potrwa trzy - cztery lata i zrobi wiele zmian w świecie.
- Nie wiem, gdzie to będzie, ale rozerwanie czegoś pochłonie wiele ofiar. To się może wiązać z reaktorem - taka wielka beka. I widzę samoloty - cztery albo pięć, uprowadzone w trakcie lotu, jakaś eskalacja terroryzmu. Dość dziwna eskalacja. W pokoju świata ktoś majstruje. A do tego przy tym rozerwaniu wielkiej beki będzie dużo ludzi żółkło.
- Roku 2009 przez wiele lat nie zapomnimy. Umrze bardzo ważny ksiądz, wielka osobistość. I widzę dużo ludzi w kościołach - to, co dzieje się w świecie sprawi, że ludzie się będą modlić. I do tego te samoloty - jednak trzy albo cztery, lecą w powietrzu. Niebezpieczeństwo będzie w powietrzu. W jednej chwili i w jednym czasie. I kojarzy mi się z tym Morze Czerwone. Niedokładnie, ale gdzieś tam.

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 41

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

~LUKAS~

SZUKASZ PARTNERA/KI?? TUTAJ ZNAJDZIESZ- www.zakochajsie.ocom.pl

m
mendrek

kim jest Jackowski ? --Jego były asystent w latach 2006-2007 Dariusz Zieliński skazany dwoma prawomocnymi wyrokami (kilka innych spraw karnych w toku...w tym czasie kiedy trwały dochodzenia przeciwko niemu brał udział w wizjach lokalnych prowadzonych przez Policje....gdzie jakoby Jackowski miał pomagać???) --- były przyjaciel "pershing" ---etetowy "wizjoner" Leppera...członek tej partii...nawet Jackowski kandydował z Samoobrony ---jak się poczyta fora to okazuje się ze ludzie często twierdzą,że zwyczajnie zostali naciągnięci na kase przez Jackowskiego...bo "wizje" sie nie sprawdziły ---oficjana szara strefa..."dochód" z "wizji" bez opodatkowania i odpowiedzialności co do wiarygodności ---prywatnie człowiek pełen agresji i nienawiści do ludzi....chyba nadal pozostaje sam...!!! mający ogromne parcie na szkło i kase !!! czy można jeszcze coś dodać??? jak dla mnie bagno

przeciwko jednemu z asystentów Jackowskiego tocza sie trzy postepowania karne w sadach(zarzuty bardzo poważne)...a skazany jest juz dwoma prawomocnymi wyrokami....i ogłaszał sie jako jasnowidz,który swoje umiejetnosci jasnowidzenia szkolił własnie u swojego "mistrza" Jackowskiego..!!!!

proponuje napisac o tym prace magisterskie...sukces murowany

h
hubert warszawa
W dniu 11.04.2010 o 20:34, hubert warszawa napisał:

- Roku 2009 przez wiele lat nie zapomnimy. Umrze bardzo ważny ksiądz, wielka osobistość. I widzę dużo ludzi w kościołach – to, co dzieje się w świecie sprawi, że ludzie się będą modlić. I do tego te samoloty – jednak trzy albo cztery, lecą w powietrzu. Niebezpieczeństwo będzie w powietrzu. W jednej chwili i w jednym czasie. I kojarzy mi się z tym Morze Czerwone. Niedokładnie, ale gdzieś tam.MAŁY PRZELOT ROKU UMKNĄ, NOSTRADAMUS TEZ PRZEOCZAŁ, CZŁOWIEK MOZE WIEDZIEC CO SIE STANIE ALE NIEZNA TERMINU BO MA ŻYC NA TYM PADOLE I ROBIC SWOJE! DECYDYJNOSC JEST W REKACH NIEBIOS. JAKBYM WIEDZIAŁ ZE UPADNĘ TO BYM USIADŁ.WSPÓŁCZUCIE DLA WSZYSTKICH CO STRACILI BLISKICH, KOLEGÓW, PRZYJACIÓŁ.

83.2.24.3
W dniu 02.01.2010 o 14:13, ate napisał:

Reasumując: "...a świstak siedzi i zawija w te sreberka..."


Jesteś prorokiem "cy cuś".
f
filozof
W dniu 11.04.2010 o 23:14, kylo napisał:

Umrze bardzo ważny ksiądz, wielka osobistość. I widzę dużo ludzi w kościołach – to, co dzieje się w świecie sprawi, że ludzie się będą modlić. I do tego te samoloty – jednak trzy albo cztery, lecą w powietrzu. Niebezpieczeństwo będzie w powietrzu. W jednej chwili i w jednym czasie. I kojarzy mi się z tym Morze Czerwone. Niedokładnie, ale gdzieś tam.To się sprawdziło zginął nasz prezydent i wiele innych osób. KATASTROFA LOTNICZA


-------------------------
Przeczytaj jego wizje dokładniej , nie mówi o samolocie tylko samolotach "jednak trzy albo cztery, lecą w powietrzu"jednym słowem kiepski jasnowidz, niech się sprawdzi w Moskwie , potrzebny byłby taki spec, lub teraz w kraju odnośnie pyłu znad Islandii kiedy się skończy.
k
kylo

Umrze bardzo ważny ksiądz, wielka osobistość. I widzę dużo ludzi w kościołach – to, co dzieje się w świecie sprawi, że ludzie się będą modlić. I do tego te samoloty – jednak trzy albo cztery, lecą w powietrzu. Niebezpieczeństwo będzie w powietrzu. W jednej chwili i w jednym czasie. I kojarzy mi się z tym Morze Czerwone. Niedokładnie, ale gdzieś tam.

To się sprawdziło zginął nasz prezydent i wiele innych osób. KATASTROFA LOTNICZA

83.2.24.3
W dniu 11.04.2010 o 02:52, hubert warszawa napisał:

odczytując wizje prorocze to widzi pan prawdę ! Można dodac wizje wypadku samolotowego z prezydentam kaczynskim!trafiona przepowiednia


Każdy widzi/słyszy, to co chce zobaczyć/usłyszeć.
h
hubert warszawa

- Roku 2009 przez wiele lat nie zapomnimy. Umrze bardzo ważny ksiądz, wielka osobistość. I widzę dużo ludzi w kościołach – to, co dzieje się w świecie sprawi, że ludzie się będą modlić. I do tego te samoloty – jednak trzy albo cztery, lecą w powietrzu. Niebezpieczeństwo będzie w powietrzu. W jednej chwili i w jednym czasie. I kojarzy mi się z tym Morze Czerwone. Niedokładnie, ale gdzieś tam.
MAŁY PRZELOT ROKU UMKNĄ, NOSTRADAMUS TEZ PRZEOCZAŁ, CZŁOWIEK MOZE WIEDZIEC CO SIE STANIE ALE NIEZNA TERMINU BO MA ŻYC NA TYM PADOLE I ROBIC SWOJE! DECYDYJNOSC JEST W REKACH NIEBIOS. JAKBYM WIEDZIAŁ ZE UPADNĘ TO BYM USIADŁ.
WSPÓŁCZUCIE DLA WSZYSTKICH CO STRACILI BLISKICH, KOLEGÓW, PRZYJACIÓŁ.

h
hubert warszawa

odczytując wizje prorocze to widzi pan prawdę ! Można dodac wizje wypadku samolotowego z prezydentam kaczynskim!
trafiona przepowiednia

m
matylda

Panie Krzysiu!
A ja kiedyś spotkałem takiego co widział ciemność.
Potem go chcieli wykastrować

G
Gość

A jak mi się śniło ,że tej niedzieli umrze moja leciwa sąsiadka, to powinnam Jej o tym powiedzieć???

a
ate

Reasumując: "...a świstak siedzi i zawija w te sreberka..."

B
BógUrojony
W dniu 02.01.2010 o 10:45, dan napisał:

"Stek bzdur..." - ileż to bzdur głoszą codziennie tysiące, miliony ludzi, a za nimi upublicznia to prasa, TV i inne. Politycy, naukowcy nawet opowiadają rzeczy weryfikowane przez życie po latach, dniach, a często i godzinach. Co gorsze to wcale nie jest śmieszne, a często wręcz straszne czy potwornie głupie i do tego szkodliwe społecznie bo robi zamęt w umysłach. Przepowiednie p. Jackowskiego nikomu krzywdy nie wyrządzają, a bawią, dają do myślenia czy przestrzegają. Po co tyle złości i piany? Spoko i z uśmiechem, a wtedy będzie i lżej, i lepiej


1) Miliony ludzi wygadują bzdury, jednak bzdury te mają charakter zwykłych kłamstw, oszustw albo też kompletnie nie mających żadnego znaczenia fantazji, dowcipów itp. Nie ma to nic wspólnego z przypisywaniem sobie zdolności paranormalnych czy wizjonerskich.
2) Śmieszne jest stawianie polityków i naukowców w jednym szeregu. Polityka z definicji polega na kreowaniu pewnej wizji rzeczywistości, nauka dostarcza tej wizji wyłącznie o stan wiedzy. Najgorsza jest sugestia, że nauka jest tu podobna do polityki...
3) Nie istnieje inna, a przynajmniej lepiej sprawdzona droga poznania, jak proces stawiania uzasadnionych chociażby intuicją i odpowiednim bagażem wiedzy i doświadczenia w dziedzinie tez i poddawania ich weryfikacji. Próbujesz z weryfikacji wiedzy uczynić zarzut nauce? Nie rozśmieszaj chłopie...
4) W wymiarze fizycznym może i jasnowidze nie czynią za wiele zła. W wymiarze mentalnym i społecznym czynią spustoszenie. Połączenie intuicji, wiedzy z dziedziny psychologii, komunikacji interpersonalnej, socjologii, a także pewnej wszechstronności (złota rączka) i rozumienia świata daje im możliwość skutecznej sugestii, dawania fałszywej nadziei, utrwalania w społeczeństwie kompletnie irracjonalnych wierzeń i przesądów.

Podoba się komuś ta profesja? Jeżeli chcecie mieć w garści jakiś plan awaryjny na późniejsze lata, to przygotujcie odważną, choć bardzo prawdopodobną prognozę tego typu:
- w ciągu następnych 10 lat wydarzą się niezwykłe skandale wokół najwyższego urzędu w państwie
- będzie wielka woda i wielki ogień
- czekają nas lata bardzo biedne, będzie trzeba zaciskać pasa
Wydrukujcie to w jakiejś gazecie - to jedyna inwestycja. Za 10 lat, jeżeli nie będziecie mieli lepszego zajęcia, droga do zawodu otwarta
d
dan
W dniu 01.01.2010 o 22:39, www.powiatslupsk.info napisał:

Jeszcze raz przeczytałem stek bzdur.Jak to mówią starzy Indianie "Jutrzejszy dzień będzie podobny do dzisiejszego" Tak więc czego się spodziewać po 2010 roku? Terroryści coś zmajstrują niejednokrotnie, ktoś umrze, w polityce się pogorszy, rząd wymieni kilku ministrów, w partiach się pozmienia (przecież to chorągiewki), będą podwyżki, ktoś się pokłóci, zdarzy się jakiś kataklizm (tsunami, a może wybuch wulkanu, pewnie kilka powodzi, trzęsień ziemi, pożarów). Przewidź człowieku coś dokładnie i pewnie. Bo to co napisałem wyżej to jest życie.


"Stek bzdur..." - ileż to bzdur głoszą codziennie tysiące, miliony ludzi, a za nimi upublicznia to prasa, TV i inne. Politycy, naukowcy nawet opowiadają rzeczy weryfikowane przez życie po latach, dniach, a często i godzinach. Co gorsze to wcale nie jest śmieszne, a często wręcz straszne czy potwornie głupie i do tego szkodliwe społecznie bo robi zamęt w umysłach. Przepowiednie p. Jackowskiego nikomu krzywdy nie wyrządzają, a bawią, dają do myślenia czy przestrzegają. Po co tyle złości i piany? Spoko i z uśmiechem, a wtedy będzie i lżej, i lepiej.
L
Leon'ardo
W dniu 01.01.2010 o 23:22, !!! napisał:

A czy ktoś z was korzystał kiedyś z usług p.Jackowskiego? Jesteście śmieszni Ten człowiek pomógł juz wielu ludziom i nikt nie wie czemu Jackowski dotykając jakiś przedmiot który był na miejscu zdarzenia np. kradzieży opowiada całe zdarzenie łącznie z pseudonimami osób które tam były. Pozdrawiam wszystkich niedowiarków i zapraszam do usług p. Jackowskiego!


możesz mnie tak zareklamować?
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3