Wybory Parlamentarne

Sprawdź wyniki wyborów w Twoim okręgu

Wybory parlamentarne 2019. Listy wyborcze kandydatów

REDZaktualizowano 
Archiwum
Wybory parlamentarne odbędą się 13.10.2019 r. Kto będzie kandydował do Sejmu i Senatu? Sprawdźcie listy wyborcze kandydatów z okręgu nr 26 - gdyńsko-słupskiego i na kogo będziesz mógł głosować w swojej miejscowości.

W wyborach do Sejmu okręg 26 (gdyńsko-słupski) obejmuje swoim zasięgiem obszary powiatów: bytowskiego, chojnickiego, człuchowskiego, kartuskiego, kościerskiego, lęborskiego, puckiego, słupskiego, wejherowskiego oraz miast na prawach powiatu: Gdynię, Słupsk.

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 26 (gdyńsko-słupskim)

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1.BIERNACKI Marek, Parlamentarzysta, Gdynia
2.TOCZEK Marek Jerzy, żołnierz zawodowy, Julianów
3.SZATKOWSKI Radosław Jan, inżynier rolnik, Reda
4.ELZANOWSKI Czesław Andrzej, nauczyciel akademicki, Słupsk
5.TKACZYK Jerzy Andrzej, urzędnik samorządowy, Starzyno
6.LESNER Łukasz Jan, Trener, Reda
7.MASZLUCH Mirosław Józef, lekarz, Bytów
8.GRUCHAŁA Michał Rajmund, informatyk, Chojnice
9.GNIAZDOWSKA Elżbieta, nauczyciel, Karwieńskie Błoto Drugie
10.BUJANOWICZ Krzysztof Robert, urzędnik administracji, Wejherowo
11.PRUSZAK Krzysztof Ludwik, politolog, Obliwice
12.SZOSTAKIEWICZ Aldona Maria, ogrodnik, Włynkówko
13.ZAWADZKI Leszek Andrzej, politolog, Chojnice
14.MIKOŁAJCZYK Anna, geodeta, Gdynia
15.KELIŃSKI Tadeusz, geodeta, Leszno
16.MARKOWSKA Irena Maria, rolnik, Klaskawa
17.ZARZECKI Krzysztof Józef, handlowiec, Reda
18.ZIELIŃSKA Danuta, Przedsiębiorca, Czersk
19.LUBCZYŃSKA-KIEŁPIŃSKA Anita Monika, Politolog, Chojnice
20.KAMROWSKA Marta Karolina, student logistyki, Gdynia
21.KONCZANIN Bogusława, pedagog, Człuchów
22.KRZEKOTOWSKI Jarosław Andrzej, ekonomista, Nowęcin
23.PIANKOWSKA Bożena Barbara, rolnik, Nowe Polaszki
24.KACZMAREK Jacek Piotr, student prawa, Gdynia
25.PRZYBYLSKI Wojciech Wiesław, nauczyciel akademicki, Gdynia
26.DORNIAK Krystyna Stefania, księgowa, Żukowo
27.KUPCEWICZ Janusz Bogdan, nauczyciel, Gdynia
28.MĘCZYKOWSKI Dariusz Franciszek, nauczyciel, Grabówko

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1.HORAŁA Marcin Michał, parlamentarzysta, Gdynia
2.MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj, parlamentarzysta, Chojnice
3.MÜLLER Piotr Józef, prawnik, Słupsk
4.ŚNIADEK Janusz, inżynier mechanik, Gdynia
5.ZWIERCAN Małgorzata Grażyna, instruktor terapii uzależnień, Gdynia
6.ZARUDZKI Ryszard Janusz, zootechnik, Gdynia
7.SROKA Magdalena Joanna, specjalista ds. administracji i zarządzania, Trąbki Wielkie
8.ŁUCZYK Mariusz Wojciech, polityk, Miastko
9.KARCZEWSKI Piotr Mariusz, przedsiębiorca, Kościerzyna
10.DAMBEK Roman Witold, inżynier mechanik, Gdynia
11.TREDER Adam, ekonomista, Słupsk
12.DREWA Marcin Paweł, politolog, Wejherowo
13.WETTA Krzysztof Adam, dyrektor szkoły, Lębork
14.MACKIEWICZ-SASIAK Violetta Lilianna, socjolog, Reda
15.STOLARCZYK Paweł, prawnik, Gdynia
16.LEYK Andrzej, specjalista ochrony informacji niejawnych, Prokowo-Prokowskie Chrósty
17.BUNIOWSKA Wiesława Barbara, nauczyciel, Jastarnia
18.LIS Anna, dyrektor szkoły, Przewłoka
19.BIAŁOOKA-KOSTENECKA, Danuta Jadwiga, prawnikGdynia
20.KUŻOWNIK Jan, przedsiębiorca, Łeba
21.BIROSZ Mariusz Krzysztofinżynier mechanik - maszyny i urządzenia energetyczneCzarne
22.TOBOLSKA Monika, specjalista ds. zamówień publicznych, Chojnice
23.WAŃTUCHOWICZ Anna Marta, przedsiębiorca, Ustka
24.BYSTRON Andrzej Grzegorz, kurator sądowy, Mezowo
25.KRYGIER-NOWAK Urszula Grażyna, urzędnik, Łeba
26.KURZELEWSKA Arleta, radca prawny, Człuchów
27.KOWALSKI Michał Bartosz, nauczyciel, Władysławowo
28.KLAWITER Kazimierz, urzędnik państwowy, Rumia

Na kogo oddasz swój głos w nadchodzących wyborach 13.10.2019?

  1. Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni
    25.13%
  2. Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
    24.66%
  3. Komitet Wyborczy Konfederacja Wolność i Niepodległość
    20.09%
  4. Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
    19.38%
  5. Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
    5.81%
  6. 3.32%
  7. 0.95%
  8. 0.65%

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1.SENYSZYN Joanna, profesor, Gdynia
2.RUTKA Marek Andrzej, nauczyciel akademicki, Gdynia
3.HASKA Karolina, właścicielka małego sklepu,Wejherowo
4.ŁUKASZEWICZ Anna Beata, wyższy urzędnik samorządowy, Słupsk
5.LUBIEWSKI Adam Marek, inspektor ochrony danych, Kębłowo
6.SZUBIŃSKA Bożena Leokadia, żołnierz, Gdańsk
7.PONULAK Jan Stanisław, manager, Warszawa
8.KUTWA Marzena, analityk finansowy, Słupsk
9.WIRKUS Katarzyna Gabriela, kierownik domu pomocy społecznej, Rzepnica
10.LAMPART Jacek Heliodor, handlowiec, Lębork
11.GAJEWSKA Beata Krystyna, nauczyciel wychowania do życia w rodzinie, Gdynia
12.KWIATKOWSKI Ryszard Zygmunt, inżynier budownictwa, Słupsk
13.ŻYNIS Jakub Mikołaj, stolarz, Gdynia
14.KOZIOŁ Krzysztof Kazimierz, nauczyciel, Bińcze
15.JAROSZ Maciej, menadżer, Borkowo
16.STENCEL Beata Krystyna, doradca klienta, Kościerzyna
17.KOWALEWSKI Michał Stanisław, lektor języka obcego, Gdynia
18.MARCIAK Rafał Marcin, psycholog biznesu, Gdynia
19.ZAJĄCZKOWSKA Anna, tester oprogramowania komputerowego, Gdynia
20.CZUBALA Grażyna Teresa, ekonomista, Gdańsk
21.LAMENTOWICZ Wojciech, nauczyciel akademicki, Rumia
22.SZCZOTKOWSKI Andrzej, urzędnik, Charnowo
23.DRYWA Magdalena Karolina, pracownik centrum obsługi telefonicznej, Gdynia
24.WEKWERT Paweł Władysław, rolnik, Radosław
25.STRZELECKA Magdalena Jadwiga, prezes, Reda
26.SŁUPECKI Jacek Ignacy, programista aplikacji, Borkowo
27.NOWAK Dominika Wirginia, specjalista bankowości, Gdynia
28.STRZELCZYK Marcin Tomasz, prezes, Gdynia

Lista numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1.DZIAMBOR Artur Erwin, nauczyciel, Gdynia
2.KOZIEŁ Andrzej Mirosław, inżynier mechanik budowy okrętów, Gdynia
3.WAŁDOCH Marcin Piotr, nauczyciel akademicki, Chojnice
4.KŁECZEK Tomasz Jan, przedsiębiorca, Rumia
5.LOTKOWSKI Adam, przedsiębiorca, Gdynia
6.TRUSZKOWSKI Michał Maciej, operator CNC, Gdynia
7.SZYMCZAK Wiesława Helena, emerytowana położna, Gdynia
8.GRYŃ Jarosław, administratywista, Lębork
9.STUPKIEWICZ Magdalena, przedsiębiorca, Stegna
10.BRUC Piotr Sławomir, policjant, Kębłowo
11.ŚWIECZKOWSKI Arkadiusz Krzysztof, kierowca, Somonino
12.WIECZOREK Łukasz Dariusz, technik utrzymania ruchu, Starogard Gdański
13.SYPNIEWSKA-MARCZYK Agnieszka, hr manager i trener biznesu, Gdynia
14.GŁOWACKI Bartłomiej Wojciech, technik BHP, Glincz
15.DYSZER Michał, przedsiębiorca, Lemany
16.KOZŁOWSKI Krzysztof Wiktor, nauczyciel, Reda
17.JARZĘBIŃSKI Damian Piotr, przedsiębiorca, Kartuzy
18.KUBIAK Edyta, specjalista ds. logistyki kontenerowej, Gdynia
19.SZYNAKA Paulina Anna, tester oprogramowania, Gdynia
20.WARCIKOWSKA Katarzyna Anna, koordynator działu handlowego, Gdynia
21.POKRYFKA Paweł Przemysław, bez zawodu, Gdynia
22.SZCZEPANIAK Agnieszka Wiktoria, psycholog, Gdynia
23.PAPROCKA Małgorzata, nauczyciel, Gdynia
24.DUDA Gabriela Teresa, pracownik socjalny, Gościcino
25.TRELA Zuzanna Dominika, inżynier środowiska, Gdynia
26.SUGIER Sylwia Katarzyna, specjalista ds. kontroli jakości, Skarszewy
27.ZBLEWSKA Maria Joanna, krawcowa, Gdańsk
28.LIPSKI Przemysław Emil, nauczyciel, Lędowo-Osiedle

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1.NOWACKA Barbara Anna, informatyczka, Warszawa
2.PLOCKE Kazimierz Florian, inżynier rolnik, Kłanino
3.KONWIŃSKI Zbigniew Marek, historyk, Słupsk
4.KRZYWONOS-STRYCHARSKA Henryka Krystyna, maszynistka biurowa, Gdańsk
5.BONNA Leszek Jacek, menager, Chojnice
6.AZIEWICZ Tadeusz, ekonomista, Gdynia
7.FURGO Grzegorz Witold, menager kultury, Gdańsk
8.SZUMEŁDA Radomir, przedsiębiorca, Gdynia
9.KWIECIEŃ Janina, nauczyciel, Sierakowice
10.WAWROWSKA Danuta Krystyna, radca prawny, Grabno
11.SZLAS Rafał Bogusław, przedsiębiorca, Wejherowo
12.DZIERŻYŃSKI Arkadiusz Wacław, finansista, Mosty
13.ŁUCZYCKA Krystyna, nauczyciel języka polskiego, Człuchów
14.DOMOZYCH Marika, student gospodarki przestrzennej, Gdynia
15.STRUK Andrzej Franciszek, technik mechanik, Jastarnia
16.SZCZYGIEŁ Karolina Justyna, towaroznawca,Łęczyce
17.MIELEWCZYK Iwona Teresa, nauczyciel, Osowo Lęborskie
18.SZROEDER Jaromir Jacek, pracownik muzeum - kustosz, Parchowo
19.KALINOWSKA Jolanta Maria, politolog, Karczemki
20.WOJTUNIK Anna Monika, dyplomowany opiekun medyczny, Pierwoszyno
21.SINGER Elżbieta, doktor nauk ekonomicznych, Brusy
22.RYCKIEWICZ Iwona Maria, nauczyciel, Pasieka
23.BONDARENKO Adam, menager kultury, Człuchów
24.NAMYŚLAK Hubert Konrad, adwokat, Lębork
25.SOPYŁŁO Tomasz Szczepan, politolog, Lębork
26.SKÓRZYBÓT Igor, student filozofii, Cewice
27.WITTBRODT Piotr Witold, ekonomista, Gdynia
28.DĄBKOWSKI Marek Artur, nauczyciel historii, Gdynia

Wybory parlamentarne 2019. Listy wyborcze kandydatów
Archiwum

Kandydaci do Senatu

Prezentujemy kandydatów w następujący sposób: numer na liście, nazwisko i imiona, zawód, komitet.

Okręg nr 62 (powiaty lęborski, słupski, wejherowski oraz miasto na prawach powiatu: Słupsk)

1. ARCISZEWSKA-MIELEWCZYK Dorota Irvin, parlamentarzystka, Gdynia - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2. KLEINA Kazimierz Mariusz, ekonomista, Łeba- KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Okręg nr 63 (powiaty: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski)

1. BONKOWSKI Waldemar, stolarz, Rekownica - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SENATORA WALDEMARA BONKOWSKIEGO
2. DRELICH Dariusz, wyższy urzędnik państwowy, Lublewo Gdańskie - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
3. LAMCZYK Stanisław Józef, inżynier mechanik, Somonino - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

Okręg nr 64 (powiat pucki oraz miasto na prawach powiatu: Gdynia)

1. BEŁBOT Marcin, inżynier budownictwa, Gdynia - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
2. RYBICKI Sławomir Piotr, prawnik, Sopot - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
3. WÓJCIK Józef Franciszek, kapitan żeglugi wielkiej, Rumia - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA FRANCISZKA WÓJCIKA

Z którą partią ci po drodze? Test preferencji politycznych. Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Zobacz także: Kaczyński w Słupsku: - Jesteśmy za społeczną solidarnością.

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 6

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

N
Nieroby
22 września, 22:25, Gość:

byle nie na lewakow i inne po. mamy w koncu rzady co dziela sie z nami pieniedyz ,musimy zrobic co tlyko mozliwe aby dale jrzadzil pis!

Idź do pracy a nie czekasz na kasę od NAS WSZYSTKICH .

G
Gość
23 września, 17:20, RAMZES12:

NIE WALCZMY ZE SOBĄ GŁOSUJMY NA PIS

Oczywiście-tylko PIS.

s
slupszczanin

pora na dePiSlamizację kraju. Głosujmy na lewicę. Tylko oni przyczynią się do zatrzymania destrukcji państwa.

R
RAMZES12

NIE WALCZMY ZE SOBĄ GŁOSUJMY NA PIS

G
Gość

byle nie na lewakow i inne po. mamy w koncu rzady co dziela sie z nami pieniedyz ,musimy zrobic co tlyko mozliwe aby dale jrzadzil pis!

G
Gość

Panie redaktorze to kto wygrał już do tej pory to chyba wszystko jasne?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3