Zwycięstwo żaków Czarnych

sxc.hu
sxc.hu
Żaki Czarnych Słupsk wygrały finałowy turniej o mistrzostwo województwa pomorskiego. Czarni Słupsk pokonali w półfinale MUKS Kotwicę 50 Kołobrzeg 61:35, a następnie w finale Jedynkę Pelplin 73:38.

W spotkaniu o brązowy medal SKS Starogard Gdański wygrał z Kotwicą 50 Kołobrzeg 33:28. Szkoleniowcem słupskich zawodników jest Daniel Orzechowski.

Bez awansu do półfinału

Nie udał się start Czarnych Granimar Słupsk w ćwiercfinałach mistrzostw Polski U-14. Młodzi słupszczanie walczyli we Włocławku. Niestety przegrali w pierwszym spotkaniu turnieju z Pyrą Poznań 52:81 (Jakub Młyński zdobył dla słupszczan, najwięcej, 15 pkt).

W kolejnym starciu ulegli OSiR Trójce Żyrardów 54:58 (Adrian Gemza 17 pkt). Dopiero w ostatnim dniu zmagań udało im się wygrać. Pokonali gospodarza turnieju TKM Włocławek 61:58 (Jakub Młyński 18). To było mało, słupski zespół zajął czwartą lokatę.