Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Parking na 29 samochodów przy ul. Mikołajskiej kosztem parku dla dzieci ze żłobka

Magdalena Olechnowicz
Magdalena Olechnowicz
W centrum Słupska ma powstać parking na 29 pojazdów, co w niewielkim stopniu rozwiąże problem z parkowaniem. Niestety, odbędzie się to kosztem parku dla dzieci z pobliskiego żłobka. Mieszkańcy mogą zgłosić uwagi podczas konsultacji społecznych.
W centrum Słupska ma powstać parking na 29 pojazdów, co w niewielkim stopniu rozwiąże problem z parkowaniem. Niestety, odbędzie się to kosztem parku dla dzieci z pobliskiego żłobka. Mieszkańcy mogą zgłosić uwagi podczas konsultacji społecznych. Magdalena Olechnowicz
W centrum Słupska ma powstać parking na 29 pojazdów, co w niewielkim stopniu rozwiąże problem z parkowaniem. Niestety, odbędzie się to kosztem parku dla dzieci z pobliskiego żłobka. Mieszkańcy mogą zgłosić uwagi podczas konsultacji społecznych.

Problem z parkowaniem w centrum miasta ma zostać częściowo rozwiązany poprzez wybudowanie parkingu przy ul. Mikołajskiej. Niestety odbędzie się to kosztem terenu zieleni znajdującego się za żłobkiem przy ul. Łukasiewicza, z którego korzystają maluchy.
Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku informuje, że w dniach 4-25 marca 2024r. trwać będą konsultacje społeczne dotyczące koncepcji projektu zagospodarowania tego terenu, podczas których mieszkańcy mogą zgłosić swoje uwagi.

Inwestycja zakłada budowę parkingu wraz z wykonaniem zjazdu do ul. Mikołajskiej oraz budową oświetlenia parkingu. Wody opadowe z uwagi na brak kanalizacji deszczowej zostaną odprowadzone w tereny zielone przylegające do projektowanego parkingu. Pomiędzy projektowanym parkingiem, a przedszkolem zostanie wykonane ogrodzenie. Zaplanowano 29 miejsc postojowych, w tym dwa dla osób niepełnosprawnych.

Konsultacje będą trwały od 4 do 25 marca 2024 r.

Mieszkańcy mogą zgłaszać uwagi pisemnie na adres: Zarząd Infrastruktury Miejskiej w Słupsku, ul. Artura Grottgera 13 oraz elektronicznie e-mail: [email protected] lub poprzez stronę https://slupsk.konsultacjejst.pl.
Zaplanowano także spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami miasta, które odbędzie się 14 marca 2024 r. (czwartek) o godz. 16 w sali 211 Urzędu Miejskiego w Słupsku oraz dyżury konsultacyjne, które odbędą się 12 oraz 19 marca 2024 r. w siedzibie Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Słupsku przy ul. Artura Grottgera 13 w godzinach 8-14:30, w pokoju nr 12, tel. 59 848 37 34.

W trakcie dyżurów konsultacyjnych mieszkańcy będą mogli zapoznać się z koncepcją dokumentacji projektowej oraz złożyć formularz w wersji papierowej z uwagami lub propozycjami.

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gp24.pl Głos Pomorza