Dolina Charlotty czyli kompleks hotelowy z amfiteatrem, w którym odbywają się liczne koncerty, kabaretony i imprezy rekreacyjne to część branży turystycznej, która jest jedną z najbardziej dotkniętych skutkami epidemii korona wirusa. Przychody tej branży w wielu wypadkach spadły do zera. W Dolinie Charolotty poza kompleksem hotelowym znajduje się ogród zoologiczny a w nim ponad 300 zwierząt - 49 gatunków polskich i egzotycznych. Zjadających one mnóstwo pożywienie, potrzebują siana, protein, często wymagają leczenie. Tylko foki zjadają 100 kilogramów ryb dziennie. Oczywiście przy zwierzętach pracuje też obsługa, a wpływów ze sprzedaży biletów obecnie nie ma.
Z kamerą wśród zwierząt w ZOO Doliny Charlotty
Dolina Charlotty w dobie pandemii Covid-19 prosi więc wszystkich swoich przyjaciół oraz inne chętne osoby o wsparcia dla zwierząt w zoo. – Absolutnie nie chodzi nam o charytatywną pomoc w formie jakiejkolwiek zbiórki pieniędzy. Mamy świadomość, że jesteśmy podmiotem komercyjnym – mówi zarządzający kompleksem w Dolinie Mirosław Wawrowski. – Apelujemy i prosimy o wsparcie wyrażone zakupem specjalnych voucherów na wizytę w zoo i w fokarium, do realizacji w późniejszym czasie. Proponujemy je nawet ze specjalną zniżką do cen, które obowiązują na co dzień.
Najtańsze vouchery kosztują od 6 do 18 złotych. Ceny biletów rodzinnych i grupowych rozpoczynają się od 20 złotych. Można też kupić także dużo droższe pakiety, zawierające pobyt w hotelu i inne atrakcje. - Jak się to wszystko skończy vouchery będą realizowane w tym i nawet przyszłorocznym sezonie – zapewnia Mirosław Wawrowski. – Liczymy, że ta akcja wesprze przyszłość zoo i takich imprez jak Festiwal Legend Rocka.
Z kamerą wśród zwierząt w ZOO Doliny Charlotty
Szczegóły można znaleźć na stronie www.dolinacharlotty.pl. Zachęcamy do wsparcia oraz obejrzenia wywiadu wideo z Mirosławem Wawrowskim, w której rozmawiamy także o przyszłości tegorocznych koncertów w Dolinie Charlotty. Do artykułu dołączamy też fantastyczną galerię zdjęć prezentujących zwierzęta z zoo w Dolinie.
ZOBACZ TAKŻE: Z kamerą wśród zwierząt w Dolinie Charlotty
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
kup teraz

Garmin Venu Sq 2 Music Brzoskwiniowy (100270011)
NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA Zegarek stale mierzy tę…
kup teraz

Huawei Watch GT3 Pro Elite 46mm Srebrny
Wysokowydajny inteligentny zegarek z tytanowym kor…
kup teraz

Apple Watch 8 Cellular 41mm Grafitowy z opaską sportową w kolorze...
apple watch series 8 olśniewa dużym niegasnącym wy…
kup teraz

Huawei Watch GT 3 46 mm Active Czarny
Zachwyca designem i klasyczną estetyką, zapewniają…
kup teraz

Amazfit GTS 4 mini Czarny
Amazfit GTS 4 Mini Kompaktowy i pełen mocy Ultra p…
kup teraz

Withings ScanWatch (HWA09-model 1-All-Int)
Withings ScanwatchPierwszy hybrydowy smartwatch z …
iPolitycznie - Robert Telus o rozwiązaniu problemu zboża - skrót